צמחים אקזוטיים מעבירים כשרון חג בגינה של וילה מינימליסטית בווייטנאם. הבית החד-משפחתי מרשים עם סימביוזה מסוגננת של בניית בית קלאסית ווילה עירונית מודרנית עם אופי לופט. אולם גולת הכותרת המוחלטת היא האזור החיצוני, בו גינה קטנה ובריכה עם מרפסת עץ מזמינים אתכם להתעכב. אוריינטציית הבית מאפשרת תצוגה של הירוק מכל החדרים. אנו לוקחים אתכם למסע וירטואלי לויאטנם. הצטרף אלינו לסיור בוילה היוקרתית של HUNI אדריכלים.

צמחים אקזוטיים משדרים כשרון חג בגינה

צמחים אקזוטיים בגינה של וילה עירונית בווייטנאם

הלקוחות בחרו בבית מודרני עם גג שטוח עם חזית תלויה. מכיוון שהוילה ממוקמת בשטח בנוי בצפיפות, הגינה הייתה מוגנת על ידי קיר גינה גבוה עשוי אבן טבעית. קיר הגן לא רק מגן על האזור החיצוני, אלא גם על אזור המגורים המזוגג בשפע בקומת הקרקע מפני נופים מבחוץ. על מנת שהבניין המינימליסטי לא יראה קר וסטרילי מדי, נטעה קיר הגן בכיסוי קרקע. והאורחים מקבלים את פניהם על ידי מיטה מסוגננת של שיחי שיחים מקומיים. הצמחים מעניקים לחזית מגע אקזוטי ומשחררים את המראה המינימליסטי הקפדני.

צמחים אקזוטיים בגינה מציעים פרטיות והגנה מפני השמש

מאחורי החומה הגבוהה יש גינה יפה עם בריכת קוי, צמחים ירוקים ועצים. מרפסת עם אבנים מרוצפות ושולחן גינה גדול מזמינה אתכם לבלות ערב חברתי בחיק הטבע. בשל המרחב המוגבל, האדריכלים הסתדרו ללא מדשאה ובמקום זאת סיפקו מגוון עם שיחים בגבהים שונים, עשבי נוי ועצים. קיר הגן נעלם מאחורי צמחים ירוקי עד נעימים. הבריכה עם דגי הקוי משתלבת בהרמוניה בנוף הגן.

צמחים אקזוטיים בגינה של וילה מודרנית בווייטנאם

צמחים אקזוטיים מסגרים גם את שביל הגן המוביל לחצר האחורית. העיצוב אסיאתי בדרך כלל: פרחים נמנעו לחלוטין, אך שיחים ועצים יוצרי פרי ממלאים תפקיד חשוב. בעוד כמה אקזוטיות מוסיפות כתמי צבע לאזור החיצוני עם הפרחים המפוארים שלהן, אחרות מפיחות ריח נעים בערב. אלמנט גינה חשוב נוסף שנמצא באופן מסורתי בגינות וייטנאמיות רבות הוא אבנים. בין אם בפורמט קטן או גדול יותר כמושך עיניים, לאבנים השפעה דקורטיבית מאוד ומתמזגות בהרמוניה בנוף הגן..

וילה עם בריכה ומרפסת עץ וקיר זכוכית ותכונות מים

האדריכלים בנו מרפסת עץ עם בריכה מעל גינת ההקצאה בקומת הקרקע, על גג המרפסת. הבריכה הגדולה ותכונות המים מזמינים אתכם להתקרר בימי הקיץ החמים. על מרפסת העץ המרווחת, כיסאות נוח לגינה מציעים את האפשרות להירגע בחוץ ולהטעין את הסוללות תחת השמש. מעקות זכוכית מאפשרים מבט רחוק על הפארק הסמוך. בדרך זו יכולים הבונים להירגע עם קוקטייל ביד לאחר יום ארוך בעבודה.

צמחים אקזוטיים בגינה משלבים עצים וצמחים רב שנתיים

מהבריכה אפשר גם להביט ישירות מטה אל הגן. אבל הבית מעוצב גם הוא כך שחדרי השינה פונים גם לנווה מדבר הגן הקטן. החופה הגדולה מטילה צל קירור על המרפסת. עדיין יש שני עצים צעירים שיספקו צל גם בעוד כמה שנים.

הבונים יכולים להתפעל מהגינה היפה לא רק מחדרי השינה שלהם. אזור המגורים המרווח כולל דלתות הזזה גדולות מהרצפה עד התקרה הנפתחות אל הגינה. המעבר החלק בין פנים וחוץ אופייני גם לווייטנאם. במדינה יש אקלים מתון וחם, כך שאנשים אוהבים להיות בחוץ כל השנה.

הפנים נוח ויוקרתי

וילה בסלון וייטנאם עם ספת עור וכורסאות ומטבח בצבע לבן ושחור

הריהוט בבית המשפחה לא משאיר דבר לרצוי. אריחי אבן טבעיים איכותיים מקשטים את הקירות והרצפה, ריהוט עור מזמין אתכם להירגע והמטבח הוא יצירת אמנות מינימליסטית של ממש. האדריכלים החליטו לצמצם את הריהוט למינימום, אך ייחסו חשיבות רבה לאיכות החומרים בהם נעשה שימוש. לוח הצבעים נייטרלי: גווני חום וירוק יוצרים חיבור ויזואלי בין הגן לאזור המגורים, הצבעים חול ולבן יוצרים את הרקע המושלם. זוהי וילת החלומות המוחלטת, שבה יש אווירה של תחושה טובה הן מבפנים והן מבחוץ.

פינת האוכל החיצונית משקיפה לבריכה

חדר אוכל באזור המגורים הגדול עם שולחן אוכל מעץ ואריחי שיש על הקיר

החזית התלויה מגנה על חדרי השינה מפני קרני שמש חזקות וזרים

חדר שינה עם ארון מובנה ומיטה זוגית עם ראש מיטה מעור

עיצוב מסדרון בבית מינימליסטי

צמחים אקזוטיים במסדרון של וילה עם חזית תלויה

נוף של מרפסת העץ והבריכה מאזור המגורים

בית צמוד קרקע עם בריכה ומרפסת עץ על גג הווילה

חזית הבית והחדרים מוארים ביעילות

צמחים אקזוטיים בגינה עם בריכה וחדר אוכל המשקיף על הגן

הבית משלב מינימליסטי עם עקרונות בנייה וייטנאמיים מסורתיים

בית חד משפחתי עם מוסך וקיר אבן גבוה

תוכנית בנייה של הבית: מבט מלמעלה

תכנית בית אדריכל מבט מלמעלה על הבית והגן

סקיצה לבניית הטרסות

תוכנית בנייה של בית המשפחה עם גינה עם בריכה

הגן ואזור המגורים המרווח

תוכנית בית צמוד קרקע, סלון ומטבח בקומה הראשונה

גרם מדרגות מוביל מהגינה אל מרפסת הגג

בית חד-משפחתי נוף צדדי של חדר המדרגות והסלון וחדרי השינה

שלושה חדרי שינה ושלושה אמבטיות בקומה השלישית

שרטוט בית משפחתי אחד עם שלושה חדרי שינה

בית חד משפחתי עם חזית מזוגגת בנדיבות

בית חד משפחתי עם נוף צדדי של גג שטוח

שרטוט בית גג שטוח: חדר המדרגות

בית צמוד קרקע עם גינה גדולה עם צמחים אקזוטיים ובריכה

שרטוט בית אדריכל: חדר הרחצה של ההורים

בית חד משפחתי עם קיר אבן גבוה ושרטוט של הגן

תוכנית בנייה של בית האדריכל בויאטנם

בית יחיד בן ארבע קומות נוף קומה

הבית והבניינים השכנים

תוכנית בית של גג שטוח מבט מלמעלה

המוסך, הגינה וקומת הקרקע

תוכנית בית לגג שטוח, קומת קרקע ומוסך

א פרויקט של חוני אדריכלים