בית שמש פסיבי בטקסס - עיצוב בית מודרני

הודות לבית זה, לעתיד האדריכלי יש שם חדש – בית שמש פסיבי. בית עכשווי מדהים זה הוא אחד העיצובים האדריכליים הטובים ביותר של השנה. אם אתם מחפשים משהו מיוחד, יפה ומודרניסטי אז הבית הזה מושלם בשבילכם. הבית היפה והמודרני הזה, מ אדריכלות דיק קלארק מעוצב הוא בר קיימא עיצוב סולארי פסיבי באוסטין, טקסס. זה נותן לנו רעיונות פתרון מעניינים וחדשניים מאוד לבית.

ה בית שמש פסיבי – מבט הצידה

בית שמש פסיבי בטקסס - עיצוב בית מודרני - מבט מהצד

אחד הדברים המדהימים ביותר בבית הזה הוא שהוא פשוט במבנה ועם זאת בעל קסם מיוחד מאוד. אתה יכול לראות את קירות הזכוכית נותנים לבית מראה מודרני נחמד מאוד. הקונספט הפתוח של קומת הקרקע כולל מטבח שנפתח כדי לפרוס את אזורי המגורים והאוכל הדו-קומתיים. פתרון זה הופך את האווירה למסבירת פנים ומרווחת מאוד. האזור המשעשע מוקף בדלתות זכוכית. החלק הפנימי עשוי עץ, בעל ברק טבעי כאשר השמש מפנקת את החדרים. קירות הזכוכית הזזה נפתחים אל מרפסת הבריכה. אתה יכול לראות כמה הנוף של המתאר של העיר אוסטין יפה. כהשלמה לחלק הפנימי של הבית – הריהוט מאוד מודרני ומסוגנן. הבית מוקף כמובן בעצים, האדריכלות מציעה נוף מעניין מאוד של “נווה מדבר בעיר”.

בריכה בבית השמש הפסיבי

בית שמש פסיבי בטקסס - עיצוב בית מודרני - בריכה

אחד הדברים הטובים ביותר בארכיטקטורה זו הוא שהיא גם בת קיימא לסביבה. יש לו פאנלים סולאריים של 3 כ”ס, דוד מים מיידי, בידוד קצף ביולוגי, אספן מי גשמים ומערכות מכניות יעילות. אפשר לראות את זה יפה בית שמש לא רק שהוא יפה להפליא, נוח, נעים ומסוגנן, הוא גם ידידותי לסביבה. דיק קלארק אדריכלות מכבדת אותי עם זה בתים יעילים לסביבה זכית. יוקרה אין פירושה התעללות ומזהמות של משאבי טבע, למעשה אפשר לראות שזה בדיוק ההפך.

בית שמש פסיבי – תאורה יפה בלילה

בית שמש פסיבי בטקסס - עיצוב בית מודרני

זהו אחד הבתים היפים ביותר, עם עיצוב הפנים והסביבה החיצונית הטובה ביותר, שנבנו על ידי האדריכלים מתוך מחשבה על עתיד הטבע. זה ראוי להכרת תודה …

עיצוב פנים של בית השמש בטקסס

בית שמש פסיבי בטקסס - עיצוב בית מודרני - פאטיו

בית שמש פסיבי של טקסס - עיצוב בית מודרני - חדר שינה

בית שמש פסיבי של טקסס - עיצוב בית מודרני - מטבח

בית שמש פסיבי של טקסס - עיצוב בית מודרני - סלון

בית שמש פסיבי בטקסס - פנים מודרני