רק אתה, כמה בתי לבנים מודרניים ומבודדים, ואחד מחופי הגלישה הטובים ביותר בחוף האוקיינוס ​​השקט. הגולשים מבלים זמן רב בחיפוש אחר חווית הגלישה האולטימטיבית. זוהי חיפוש שלוקח אנשים רבים למקומות נידחים רבים ברחבי העולם. מהמים החמים של אינדונזיה ועד החופים הקרים של הארקטי, אין אורח חיים כזה. עד כדי כך שאנו חסרי רגישות לרעיון של מים טרופיים, רקעי קיטור ודקלים.

בתי לבנים מודרניים לחופשה מושלמת

מקום מסתור מבודד ביער לבתי לבנים מודרניים לחופשה מושלמת

אנו מציגים בפניכם את “קאסה וולטה” – פרויקט מגורים שאפתני הכולל שלושה בתי לבנים מודרניים. אלה נמצאים בצמחייה הסמיכה לאורך חופי אוקסאקה. צוות האדריכלים והמעצבים מדגיש את החוויה של הפרויקט, החל מהגישה.

בית הלבנים עם גג קמורה נתמך על ידי עמודים בצדדים

המבקרים מובלים עמוק לתוך הג’ונגל דרך שביל קטן המוביל בסופו של דבר לקרחת יער גדולה. בריכה ארוכה מוקפת כאן בסידור ליניארי של עמודים סימטריים המשקפים את המים ונותנים רושם של מקדש קלאסי נטוש..

כיסא מעוצב עם שולחן צד ירוק מול חדר השינה בחצר

אז עלינו להודות שהתרשמנו מאוד מהמקום הזה לחוף מקסיקו של פוארטו אסקונדידו. מדובר בבתי לבנים עצמאיים ומודרניים, הדומים ללודג ‘במדינת אוקסאקה. המקום הנפלא נמצא גם הוא במרחק דקות הליכה ספורות בלבד מרצועת חוף מבודדת, הממוקמת מעט מעל בירת פוארטו אסקונדידו.

חוף האוקיינוס ​​עם חוף גלישה ובתי לבנים מודרניים נידחים

רצועת החוף נקראה גם כאחד היעדים המובילים על ידי הניו יורק טיימס בשנת 2017. עם זאת, זה לא טיול בפארק, שנמצא בערך באמצע הדרך בין מקסיקו סיטי לגבול הדרומי עם גואטמלה. מה שאתה מקבל כשאתה מגיע לשם הוא מקום מפלט חופי שהוא די מבודד משאר הציבור, עם אחד החופים הטובים ביותר לגלישה במקסיקו זה הכל בשבילך.

רעיון נהדר לאוהבי טבע

אזור מנוחה ליד הבריכה עם כסאות נוח ושלושה בתים לבנים מודרניים

צוות Ambrosi Etchegaray פועל על פי צו קפדני, שכן ‘קאסה וולטה’ מאורגן על פי תכנית קומה מלבנית. זה מחולק בהתאם לשישה אזורים מלבניים. האזורים מורכבים משלוש חצרות פתוחות ושני חדרים, שתופסים את האזורים הפרטיים והממוזגים ומכוסים בקמרונות..

אזור חיצוני עם אי מטבח עשוי לבנים וצואה מעץ

חדר מקומר שלישי מכיל את המטבח, כמו גם את אזור המגורים והאוכל, שנותרים סגורים למחצה ותמיד פתוחים לרוח הטבעית ולאור השמש המסונן. הבריכה הצרה והמרכזית היא ביטוי לאזור החוף ומזכירה לנו שהים נמצא במרחק של כקילומטר אחד בלבד משם.

חזית לבנים ואזור כניסה עם דלתות הזזה

העיצוב והחומריות של Casa Volta מושפעים מאוד מהקרבה לקרן Casa Wabi מאת Tadao Ando. קומונת האמנים המפורסמת מציעה שרידי לבנים שאינם בשימוש מבנייתם, הניתנים למיחזור כחומרי בניין.

מים בין שני בנייני לבנים עם צמחים

מושג זה הוביל לשימוש בלבנים לבתי לבנים מודרניים על פני מבנה בטון פיגמנטי מחימר. בעוד אלמנט המים מקרר את החצרות, הקמרונות הפתוחים וסריג הקנים מאפשרים לרוח לזרום בחופשיות דרך החללים הסגורים. יחד, אלמנטים אלה יוצרים אווירה של חמימות ורעננות.

בתי לבנים מודרניים במקום נופש חלומי

חדר שינה מרווח עם מיטה זוגית ותקרה עשויה לבנים בעיצוב כפרי

בתי לבנים מודרניים כמו זה יכולים להכיל 4 אנשים. הם מורכבים משני אכסניות שתוכננו על ידי משרד האדריכלות הנודע. הבית מגיב גם לתערובת האורגנית בין חלקי האזור והצמחייה המקיפה אותו, אומר התיאור.

אווירה נעימה באזור החיצוני של וילת נופש במקסיקו עשויה לבנים

לדברי הבעלים, קאסה וולטה נולדה כהשראה מהבתים המקומרים האיטלקיים. אלה מזמינים את מבקריהם למרחב חדש בינם לבין עצמם. אז האדריכלים עיצבו בית לבנים רענן ונעים שבו תוכלו לבלות כמה ימים מרהיבים וליהנות מהחוף הסמוך.

וילה מדהימה עם גגות לבנים מקומרות ובריכה ארוכה ליד האוקיינוס

כעת תוכלו להזמין שהות ב- Casa Volta בסביבות 240 אירו ללילה. זו מציאה אם ​​תשאלו אותנו. המחירים משתנים עם העונה, אבל אחרי הכל אנחנו מדברים על מקסיקו, כך שסביר להניח שיהיה לכם מזג אוויר גלישה די טוב בכל ימות השנה.

*אתר אדריכלים

תכנית קומה לבתי לבנים מודרניות הנקראות קאסה וולטה על חופי האוקיינוס