תוכניות קידום בנייה חדשה חסכוניות באנרגיה

אלה שבונים היום בונים בצורה יעילה מבחינה אנרגטית. לפחות כדאי שכן עלויות הבנייה יוחזרו בטווח הארוך. לא פחות מכך, הסביבה מרוויחה מכך, ועל מנת לקדם נקודה זו ממשיכים מכונים כמו KfW לשפר את תנאי המסגרת שלהם. להלן תוכל לברר מהן אפשרויות המימון לבניינים חדשים חסכוניים בחשמל.

בניינים חדשים חסכוניים באנרגיה: תכנית KfW כנושא מוטיב

תמונה: © istock.com/RomoloTavani

בניינים חדשים חסכוניים באנרגיה-תוכניות מימון-kfw

אגב, בניין חדש חסכוני בחשמל אינו טוב רק בעלויות הנמוכות והחיוביות הערכת שווי מקרקעין מחברות ייעוץ כגון talocasa.de בתשלום, אך כבר במהלך המימון. פרויקטים של בנייה יעילה נתמכים על ידי KfW: ישנם עד 50,000 יורו ליחידת מגורים, עם ריבית אפקטיבית של 0.75 אחוזים בלבד. שיטות אחרות כגון סבסוד החזר אופציונלי והיכולת לשלב אותן עם תוכניות מימון אחרות מסבירות את הפופולריות של תוכנית KfW, אך יש לעמוד בקריטריונים מסוימים כדי לקבל אותה ?? חלונות חדשים ובידוד טוב יותר אומרים שלום. מה שנקרא בית יעילות KfW הוא בשלושה שלבים מחולק: תקן KfW 40, 55 ו -70, לפיו מספר קטן יותר פירושו יעילות גבוהה יותר ולכן מתוגמל אף יותר.

מסגרת חוקית חדשה לבניינים חדשים חסכוניים באנרגיה

חסכוני באנרגיה-חדש-לבנות-מימון-חסכון בעלויות-פאנלים סולאריים

וזה לא הכל: על מנת להאיץ את פיתוח הנדל”ן היעיל בגרמניה, תנאי המסגרת ישתנו ב -1 באפריל 2016. הסכום המקסימלי עולה מ -50,000 ל -100,000 יורו, תקופות אשראי ארוכות נקבעות בריבית של 20 שנה והמחלקה 40 פלוס כלולה בתוכנית כתקן חדש. אולם לשם כך סיווג שנות ה -70 אינו חל, ויש להבין זאת גם כסימן ברור. כי בהתחשב ביעדי האנרגיה העיקריים, תקן שנות ה -70 כבר לא מספיק טוב; כתוצאה מכך, אין עוד לסבסד אותה ולכן היא מפנה את מקומה למבנים יעילים עוד יותר.

אפשרי היום: חיה ביעילות אנרגיה ועשי בלי כלום

חסכוני באנרגיה-חדש-לבנות-פאנלים סולאריים-מרפסת זיגוג

מלבד היתרונות הכספיים הרבים, מדובר גם במראה ואווירה. למרבה המזל, חיים יעילים בדרך כלל משמעו גם חיים מושלמים. ישנן דוגמאות רבות לכך: בתי זכוכית עם קירות עץ, יצירות מופת זוויתיות מאבן טבעית, סגנונות מהמזרח הרחוק או עיצוב בתי חוף אפשריים כולם במסגרת שיטת הבנייה החסכונית באנרגיה. אסתטים אינם צריכים לחשוש מפשרויות והיבט זה עשוי להיות מכריע לטובת בתי KfW ונכסי מגורים דומים. הודות לטכנולוגיה המשופרת, ניתן להביא כל חומר לצורה הרצויה, אפילו גרסאות יוקרה יוצאות דופן ממש כמו המבצר מימי הביניים עם בריכת אינסוף אינן נכללות עוד.

מסקנה: בוני בתים מסתכלים על עתיד זהוב. מוסדות אשראי כמו KfW הופכים מבנים חדשים יעילים לנגישים, בעוד שחברות בנייה מבטיחות את היישום הרצוי.

זכוכית חסכונית-חדשה-לבנות-גיר-אפור-חזיתות

חסכוני בחשמל-בניינים חדשים-עץ-אבן-זכוכית

חסכוני באנרגיה-חדש-בניין-קידום-פאנלים סולאריים-גג