הצללה לכיסאות נוח בחוץ בריכה מרפסת מקורה

וילה מינימליסטית מודרנית באריזונה מציגה מערכת יצירתית להגנה מפני השמש העשויה מתכת. הקונספט יוצר חיבור חלק בין אזור המגורים לאזור הפטיו: ההצללה כלפי חוץ מגינה על הבית מפני קרני השמש החזקות ויחד עם זאת מאפשרת מבט רחוק על האזור היפה. כמה מרכיבים חשובים שולבו במיומנות כך שהתושבים ירגישו בנוח בחום המדבר. בסופו של דבר, המרפסת המקורה והמרפסת, המוגנות בדלתות מתקפלות ממתכת, מבטיחות נוחות אופטימלית. אנו מציגים בפניכם את בית הנופש האדום רוקס.

הצללה כלפי חוץ – וילה בסגנון הקולוניאלי הספרדי עוברת הסבה

הצללה לבית חיצוני מתכת מתקפלת מרפסת

באמצע אריזונה, על גבעה, יש נכס עם נוף נפלא של המישורים והעיר הקטנה הסמוכה. במקור היה עליו בית בסגנון הקולוניאלי הספרדי. הבניין הישן היה יפה כשלעצמו, אבל הוא פשוט לא ענה על הצרכים של הבעלים החדשים. במרפסת קטנה כמעט ולא היה מקום לשולחן קפה, לבניין עצמו היו חלונות קטנים וחזית מטויחת שהתחממה במהירות בימים חמים. גם המבנה הפנימי לא היה משכנע – כניסה נהדרת קיבלה את פני האורחים, אך היא הובילה לאזור המגורים הקטן והאפל. בסופו של דבר, התושבים לא יכלו להתפעל מהנוף, רק לווסת את טמפרטורת החדר באמצעות מיזוג אוויר ועלויות חשמל גבוהות והחלונות הקטנים ממילא לא הכניסו מספיק אוויר צח לחדרים. דוגמה מושלמת לעובדה שהאדריכלות חייבת להיות מותאמת תחילה לשטח ולסביבה, ולא להעדפות סגנון אישיות.

הצללה כלפי חוץ בסגנון מינימליסטי

הצללה לפינת ישיבה חיצונית של ג'קוזי צמחי מדבר

הבעלים שכרו את האדריכלים של מכרה החווה לתכנן בית מודרני שבו מתלכדים הקווים בין פנים וחוץ. יחד עם זאת, הבניין החדש צריך להיות חסכוני באנרגיה – כלומר התושבים כבר לא רצו להשקיע במיזוג אוויר, אלא במערכת הגנה מפני השמש. האדריכלים החליטו לפרק את הבניין הישן ולבנות במקומו וילה מינימליסטית. הבית החדש מורכב מנפח בניין בעל גג שטוח. הבנייה הייתה עשויה בטון ופלדה – נעשה שימוש בחומרים טבעיים כגון אבן טרוורטין ועץ כך שהחזית משתלבת בהרמוניה עם הסביבה..

הצללה למערכת הגנה מפני חזית הבית בחזית הבית

חלונות נדיבים מהרצפה עד התקרה בקומה השנייה מאפשרים הרבה אור שמש לחדרים ומאפשרים לאורחים להתפעל מהנוף מכל חדר. בריכה מזמינה אתכם להתקרר. גולת הכותרת המוחלטת באזור החיצוני היא המרפסת המרווחת והמוגנת מפני השמש המקיפה את הבית ואת המרפסת המקורה שליד הבריכה. מצד אחד, הוא מציע יותר מקום לשהות בחוץ, מצד שני, ההצללה כלפי חוץ מבטיחה אקלים בחדר מאוזן באזורי המגורים והשינה..

הצללה לדלתות מתקפלות חיצוניות מרפסת טבעית

המרפסת מוגנת מקרני השמש על ידי מערכת נשלטת אלקטרונית – התריסים האנכיים המתקפלים ממתכת יכולים להגן רק על חלקים מהמרפסת או על המרפסת כולה, בהתאם לדרישות. המוטיבים האטרקטיביים יוצרים משחק מרגש של אור וצל על המרפסת במהלך היום. בערב אפשר לדחוף את דלתות ההזזה הצידה כך שהמשפחה תוכל להתפעל מהשקיעה.

הצללה לרעיונות אזור טרקלין מתכת חיצוניים

אזור טרקלין נוח עם ספה פינתית מציע הזדמנות להירגע מקרני השמש החזקות ולסיים את הערב עם חברים עם קוקטייל. בניגוד לתריסים מסורתיים, לוחות המתכת המחוררים נותנים לרוח לעבור. כל חדרי השינה, הממוקמים בקומה השנייה, משקיפים למרפסת ולאדמה השטוחה.

הצללה למרפסת צמחים חיצוניים

הם מוגנים גם מפני קרני השמש החזקות על ידי עצי דקל גבוהים ושיחי מדבר. הצמחים והפרחים ממלאים תפקיד מכריע ומגדילים משמעותית את גורם התחושה – יחד עם זאת קל מאוד לטפל בהם ויכולים להסתדר עם מעט מים. יתרון מכריע שכן הדבר חוסך משאבים.

הצללה כלפי חוץ – המרפסת המקורה

הארכת הצללה למבנים חדשים בחוץ

בקומת הקרקע, התושבים יכולים לצפות למרפסת מרווחת בשתי מפלסים. שום דבר לא חסר שם – בריכה, אמבט עיסוי, כסאות נוח לא משאירים שום דבר לרצוי מבחינת בריאות. מספר מדרגות מוארות מובילות למטבח החיצוני ולפינת האוכל הצמודה. הקומה השנייה מטילה צל קירור על אזור הברביקיו והגבעה מגנה על אזור הישיבה החיצוני מפני הרוח. באריזונה הטמפרטורות, האופייניות לנוף מדברי, למעשה משתנות רבות. חם מאוד במהלך היום וקר מאוד בערב. כך שהתושבים ירגישו בנוח על המרפסת גם לאחר השקיעה, הגנת הרוח ממלאת תפקיד מכריע.

הצללה כלפי חוץ מסדירה את האקלים הפנימי באזור המגורים

הצללה מחוץ לתקרה גבוהה מעקה זכוכית מדרגות עץ

ההצללה כלפי חוץ מסדירה את האקלים הפנימי בבית – כך שהתושבים יכולים להתפעל מהטבע דרך החזית המזוגגת בשפע. אזור המגורים מואר מאוד, אך עדיין נמצא בצל. רצפת הבטון שומרת על רגליים קרירות בנעימות ומערכת האוורור המובנית (האופיינית לבתים אמריקאים) מגבירה את נוחות החיים.

הצללה בחוץ פינת ישיבה סלון אח תקרה גבוהה

הריהוט היה די חסכוני, אופייני לסגנון החיים המינימליסטי. הקירות הלבנים ומעקות הזכוכית יוצרים מעבר חלק בין האזורים והרמות השונות. מבחינת החומרים עור, פשתן, זכוכית ומתכת מהווים אנסמבל אטרקטיבי. שפת העיצוב הפשוטה של ​​הרהיטים מהווה את הרקע המושלם לאמנות מודרנית. ציורים רבים מקשטים את הקירות ומעניקים לחדרים אופי.

הצללה מחוץ לאי המטבח הלבן

הצללה מחוץ ללוחות גרניט רצפת בטון חשופה

הצללה מחוץ לשידה טלויזיה רצפת בטון חשופה

הצללה מחוץ למדפי הקיר ספרים אחסון לבן

כורסא חיצונית לשטיח קטיפה

הצללה חיצונית של דלתות הזזה כורסא מעוצבת עם ספה בת שלוש מושבים

הצללה מחוץ לחדר השינה בקוטג '

הצללה מחוץ לחדר השינה מרפסת הגנה מפני השמש

הצללה מבחוץ חדר אמבטיה

הצללה מחוץ להרים

הצללת תאורה ברמה חיצונית למטה

הצללה מחוץ לוחות ריצוף בטון בחניה

הצללה בחזית לוחות אבן

הצללה מחוץ לגן הכניסה

הצללה מחוץ לשביל הגינה לוחות בטון חצץ

הצללה בחוץ מרצפות עץ מרצפות

הצללה מחוץ לבריכה חצץ כריכה מדברית

הצללה בחוץ משחקת שמש צל

הצללה מחוץ למסך פרטיות מודרנית

הצללה חיצונית מערכת מתכת הגנה מפני השמש

הצללה חיצונית למערכת הגנה מפני מתכת

הצללה מחוץ לדלתות הזזה מתכת מערכת הגנה מפני השמש

הצללה מחוץ לדלתות הזזה מזכוכית

הצללה בחוץ דלתות מתקפלות מרפסת ניתנת לשליטה אלקטרונית

הצללה מחוץ למרפסת מערכת הגנה מפני השמש

הצללת מבט מבחוץ על צלע הר

הצללה מחוץ לשקיעה המדברית של אריזונה

הצללה מחוץ לבית תוכנית הקרקע הראשונה לפני השיפוץ

הצללה חיצונית מבט צדדי

הצללה חיצונית של תכנית קומה קומה שנייה

פרויקט מאת: מכרה הראנק