בית כפרי בעמק המרוחק - אדריכלות מודרנית

אם אתה צריך נסיגה זו הדרך למצוא אחד מסוגנן. זֶה בית כפרי אדריכלי מודרני בעמק נידח ממוקם במישור פתוח ופורה המוקף בהרים רחוקים.

לבית הכפרי “כפול סליל” יש השפעה עוצמתית, אך הוא משתלב היטב בנוף. הצורות הגיאומטריות של הבית עומדות בניגוד מלא לצורות האורגניות העדינות יותר של הסביבה. אחרי הכל, צורות הגג הזוויתיות משקפות את האזור ההררי. מבנה הבית הכפרי האדריכלי המודרני הוא גם מחקה את הטופולוגיה הטבעית של האזור בכך שהגן מוקף בהגנה בבניין הראשי, בדומה להרים המקיפים את האדמה השטוחה הבודדת..

מוֹדֶרנִי בית כפרי בעמק המרוחק

בית כפרי מרוחק עמק מרוחק - חזית

בניית בתים מודרנית - בית כפרי בעמק המרוחק

המאפיינים העיקריים של העיצוב החיצוני הם הגג והקירות המחופים בפלדה מגולוונת להגנה מפני מזג אוויר גרוע. בשל קורות העץ המאסיביות, הבית עדיין לא נראה קר.

גולת הכותרת המוחלטת של בית כפרי בעמק המרוחק הם החלונות הנדיבים שדרכם תוכלו להתפעל מהסביבה הנהדרת. השילוב בין מתכת עדינה לזכוכית שקופה יוצר אשליה של חוסר משקל. אף על פי כן, עמודים נבנו כך שהבית מעוגן היטב באדמה.

מַרהִיבבית כפרי בעמק המרוחק

בית כפרי מרוחק העמק המרוחק - חזית קדמית

באופן מפתיע, פנים הבית הכפרי האדריכלי המודרני עומד בניגוד לעיצוב החיצוני. זֶה בית כפרי בעמק המרוחק הפנים מודרני קלאסית, אך כמה אלמנטים מסורתיים תורמים לחמימות. בקומת הקרקע עמודי קיר בנויים מבטיחים את ההמשכיות של ערכת העיצוב באזור החיצוני, כך שנוצרת אווירה מרגיעה. השימוש הנדיב בעץ חם ומיובש יוצר אווירה מזמינה. עץ קיים בכל מקום בבית: קורות גג, ריצוף וריהוט תואם. במסגרת עיצוב פנים זה, המסורת והמודרניות מתמזגות כמעט מבלי לשים לב.

בית כפרי אדריכלי מודרני בעמק המרוחק

בית כפרי מרחוק העמק - גג

הבית נבנה במקור כך שהסביבה הפראית המדהימה תוכל להיכנס לשלהם. הדרך הטובה ביותר ליהנות מהנוף היא דרך הנוף עוצר הנשימה של 360 מעלות של כל האזור מחדר המגדל הנוח.

מאת ג’אז

מטבח פנים מסוגנן ומודרני

עוצב על ידי וויליאמס פרטנרס אדריכלים מארה”ב 

ריהוט אמבטיה - אמבטיה מובנית

מבט מבעד לחלונות ההרים

רצפת עץ כהה ומטבח כפרי מעץ

קורות עץ גלויות

בית עם גג מעוצב וחיפוי חזית אפורה בהירה

בית עם גג מעוצב וחזית זכוכית גדולה