בית בטון עם ארכיטקטורה מינימליסטית עם בריכת גג

בית מינימליסטי זה, המרשים בעיצובו המיוחד, ממוקם באזור סלעי בצפון מערב פורטוגל. מיכלי המים האופייניים, שעדיין נקראים כאן “לבאדורו” וששימשו בעבר כמקום לינה לתקשורת, שימשו מודל לעיצוב הבית. בית הבטון עם בריכת הגג תוכנן על ידי האדריכל Carvalho Araújo ותוכנן כמקלט לתושבים. חזית הבטון המחוספס והגג השטוח מבדילים את הבית מהמבנים האופייניים באזור זה והופכים אותו ללוכד עיניים אמיתי בסביבה הכפרית..

בית בטון גג בריכת שפה עיצוב גיאומטרי גג שטוח

במקום בית מסורתי עם גג גמלון ואריחים אדומים, האדריכל בחר בגג שטוח ועיצוב גיאומטרי. גולת הכותרת המיוחדת על הגג היא הבריכה החיצונית. הוא 30 מ”ר ומציע לתושבים מקום להירגע ישירות מעל חדרי המגורים. בנוסף, בריכת הגג המינימליסטית מציעה נוף נפלא של הנוף הסלעי של הרי סרה ד’ארגה.

בעת בחירת החומר לבית הבטון עם בריכת הגג, האדריכל הגביל את עצמו לבטון וזכוכית. חזית הבטון במראה מחוספס עדיין ניתנת להבחנה ממבט ראשון באזור הכפרי, לפיה החזיתות המזוגגות מתחת לגג מציעות נוף בלתי מופרע של הטבע.

בית בטון נוף סלעי צורה יוצאת דופן

הבית מעוצב בנפח מלבני ודומה למיכלי המים האופייניים לאזור זה. “הלוואדורוס” שימשו בעבר לא רק כמאגרי מים, אלא היו גם מקום פופולרי לאנשים להתכנס יחד. חדרי המגורים, היוצרים מפלט מוגן, ממוקמים מתחת לגג הזנב. הפנים הוא מינימליסטי ובעיקר משתמש בגוונים בהירים כמו לבן ואפור. מבטאים ירוקים מרעננים את האווירה באזור המגורים הפתוח ומנוגדים לפנים הלבן. חצר פנימית מבודדת עם קירות זכוכית מציעה מקום נוסף להירגע ומספקת יותר אור בפנים.

גג בריכת בטון בית נוף סלעים נוף

בית בטון זה עם בריכת גג בפורטוגל הוא המילוט המושלם להתרחק מהמתח. בין אם אתם שוחים באוויר הפתוח, נהנים מהשמש בחצר הנסתרת או מתפעלים מהנוף היפהפה על המרפסת, שהייה מהנה מובטחת.

אופטיקה מחוספסת מבטון חזית

בית בטון חזית מחוספסת בטון שפה עיצובית אידיוסינקרטית

בית בטון שלוחה קוביית גינה צמחים חובבי בצורת

מקדש פורטוגל בית בטון נוף כפרי

עיצוב סלון מינימליסטי לבן מבטא אפור ירוק

מטבח פתוח פינת אוכל גישה לחצר

חצר מזוגגת דלתות זכוכית הזזה עץ מקלט

חדר אמבטיה מינימליסטי קיר זכוכית עם מקלחת לבנה

בית מינימליסטי סקיצה אדריכלית

בית לחיתוך אדריכלי פורטוגל carvalho araujo

תוכנית קומה של חללי מגורים בית בטון carvalho araujo

* פרויקט מאת Carvalho Araújo