חזיתות בית חיפוי מכולות חסכוני באנרגיה

רוב האנשים חולמים שיהיה להם בית משלה עם גינה. אבל בניית בית שלם או רכישת בית טרומי פשוט לא אפשרית מהרבים מסיבות כלכליות. פתרון אפשרי אחד הם בתי המכולות, שזכו לפופולריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות. בנייה מודולרית היא אפוא כבר לא נושא חדש. בבית מכולות אתה יכול לחיות בצורה מסוגננת בדיוק כמו בבית קונבנציונאלי ובמחיר נמוך משמעותית. היתרונות לא מסתיימים בכך. כי הבתים האלה הם לא רק זולים יותר, אלא גם בני קיימא יותר. אנו מציגים דוגמה במאמר של היום. זהו בית מכולות חסכוני באנרגיה אשר נבנה על ידי Cocoon Modules ביוון. המשך לקרוא למידע נוסף על הבית המיוחד.

עיצוב בית מכולות חסכוני באנרגיה מעשי מודרני

הפרויקט מיושם בשיתוף פעולה עם יצרנית המזרנים היוונית Coco-mat. זהו אב טיפוס ידידותי לסביבה לבית מודרני בעיצוב מודולרי וריהוט מודרני. בית המכולות בנוי בקיפיסיה, יוון ופתוח לקהל הרחב.

בית מכולה חסכוני באנרגיה עיצוב פנים מודרני אורגני

לדברי האדריכלים, בית מכולות חסכוני באנרגיה כזה לא יכול להיבנות רק מהר יותר מבנייה קונבנציונלית, אלא גם בסביבות 50% יותר זול. הוא יהיה מצויד גם במערכות חכמות של טכנולוגיה נמוכה לצרכים יומיומיים, כמו גם מרוהט בריהוט בר קיימא. הריהוט מתמקד גם בנוחות מירבית, הפנים בהיר וידידותי ומציע נוף של הגן.

ריהוט אורגני בית מכולה יעיל באנרגיה

בית מכולות חסכוני באנרגיה כמו זה יכול גם להיבנות הרבה יותר מהר מאשר בית בנוי לבנים קונבנציונאלי באותו גודל. בדרך כלל מספיקים רק כמה שבועות. לאחר מכן ניתן להעביר את הבנייה בקלות לנכס וניתן להשתמש בה באופן מיידי.

עיצוב סלון בית מיכל מודרני בהיר

בית המכולות Cocoon Modules מרוהט בריהוט בר קיימא, אורגני מבית Coco-mat. העיצוב מינימליסטי, אבל יש לך כל מה שאתה צריך: מטבחון קטן עם פינת אוכל, סלון קטן עם ספה נוחה ומדף קיר גדול, אזור שינה נעים וחדר אמבטיה קטן. החלונות הגדולים מכניסים הרבה אור לחדר, כך שהפנים בהירים ומזמינים מאוד. כאשר מזג האוויר נעים, ניתן לפתוח את החלונות כלפי חוץ כדי להסיר את הגבולות בין פנים וחוץ.

חדר שינה מיכל חלון בית פותח גינה

בחדר השינה הקטן יש גם חלונות גדולים הנפתחים לגינה. על מנת להגן על פרטיות התושבים, ניתן להסתיר את החלונות וכך החדר מאחורי דלתות אטומות. על גג בית המכולות יש גן גג קטן עם חצץ, שאליו מוביל גרם מדרגות פלדה קטן.

דלתות אזור שינה של מכולות חסכוניות באנרגיה

בית מכולה יעיל באנרגיה אב טיפוס מודרני זול

מיכל גג בית צמחים ירוקים חצץ

ויזואליזציה של בית מיכל חסכוני באנרגיה

בית מכולה עיצוב פנים מטבח פינת אוכל פיזואליזציה

הדמיה של אזור שינה מיכל חסכוני באנרגיה

עוד על מודולי קוקון פה