גשר הזהב בנוף הכפרי של וייטנאם

יצירת אמנות אדריכלית אמיתית, הגשר החדש והמרהיב של וייטנאם, “קאו וואנג”, מתנשא מעל גבעות הרי בא נה ומתפתל בין יערות עיר החוף דה נאנג. “גשר הזהב”, שנחנך ביוני, משך במהירות את תשומת לבם של תיירים מכל רחבי העולם. גולת הכותרת היא ידי הידיים הענקיות מאבן הנושאות את הגשר. על גשר הזהב, המבקרים יכולים להתפעל מהנוף האינסופי כולו ומהרי Ba Na המלכותיים מגובה 1,400 מטר..

נראה כי הגשר החדש נישא על ידי ענק אבן

נראה כאילו גשר הזהב נישא על ידי ענק עשוי אבן

גשר הזהב נפתח לציבור לפני חודשיים. הוא משתרע על אורך של 150 מטרים ומציע למבקרים נוף ייחודי של הנוף ההררי הציורי של בא נה. לובליה עשבונית סגולה ניטעה לאורך הגשר להולכי רגל, וגווניה העמוקים מדגישים את מעקות גשר הזהב המרהיבים. לכן אין זה מפתיע שההליכה מעניקה למבקרים תחושה של חציית גן עדן.

גשר חדש ויטני אבן ביד עשויים פלדה ופיברגלס

בניית הגשר יוצאת הדופן מרגשת את הדמיון ונראה שהיא מתנגדת לחוקי הכבידה. נראה כי הגשר נישא על ידי יצור מיתולוגי מאבן. למעשה, הידיים אינן עשויות מסלע, אלא מרשת פלדה ופיברגלס. כיסוי הטחב העניק להם פטינה מעניינת והם נראים ממש מציאותיים.

הגשר החדש “Cau Vang” כאטרקציה תיירותית

מעקות גשר זהב ואטרקציה תיירותית לובליה סגולה

על פי הדיווחים, הגשר הוא חלק מפרויקט של 2 מיליארד דולר שנועד להכיל תיירים רבים. וייטנאם הפכה לאחד מיעדי הטיולים הפופולריים ביותר בדרום מזרח אסיה מאז שנות התשעים. רק בשנת 2009 היו לוויטנאם שיא של 3.77 מיליון תיירים בינלאומיים.

מעקות גשר זהובים רב שנתי lobelia

גשר הזהב של וייטנאם הוא חלק מאתר הנופש ההררי “Sunworld Ba Na Hills”. Ba Na Hills הוא אתר תיירות שהוקם על ידי מתנחלים צרפתים בשנת 1919. בתיהם ההרוסים הישנים נשמרים עד היום. מאה שנה מאוחר יותר, המקום הפך למרכז תיירות וייטנאמי. תיירים יכולים לבקר בכפר צרפתי מימי הביניים עם טירה וקתדרלה, כמו גם מוזיאון שעווה. רכבל מציע גם נופי עין ציפור. פארק השעשועים נמצא במרחק של 30 ק”מ מדאנג ו -60 ק”מ מהוי אן. אז אם אתם רוצים לבקר באזור, אל תחמיצו את ההזדמנות לעבור על גשר הזהב של קאו ואנג.

גשר חדש בהא נה נשא בידי אבן

מבט אל נוף ההרים מגשר הזהב