בית עם עץ חזית עץ חיפוי פלדה זכוכית כניסה קדמית כניסה עץ

עם הגיאומטריה המוחצנת הטהורה שלה מכוסה בעצים מלאים טבעיים, בית חזית עץ זה מתגאה כמגורים ומשרד. העיצוב היה בהשראת בתי העבודה שכיסו בשפע את אזור ריצ’מונד, אוסטרליה. ישנם 3 חדרי שינה ו -3 חדרי אמבטיה בדיור, בעוד שגזרותיו, כגון הכניסה הקדמית והאחורית ומרפסת הגג, מסמנות את כניסות הדירה..

בית מודרני עם חזית עץ

בית עם חזית עץ חיפוי עץ פלדה זכוכית כניסה קדמית גדרות עץ

האסתטיקה הברורה והמינימליסטית של הפנים בגוונים לבנים ואפורים מושתקים מנוגדת למדרגות הפלדה השחורות החזקות. זה מוביל לקומה הראשונה ולמרפסת הגג ויש לה גם הגנה נפילה יציבה. ההנחיות נועדו לבנות בית אחד בעל פנים עץ בתוך גוש עירוני פנימי, לא יותר מ -150 מטרים רבועים.

בית עם חזית עץ חיפוי עץ מדרגות פנים סלון rerto עיצוב צורות גיאומטריות ספה שטיח מאובזר

בית המגורים מדמיין מרווח, עם מינימום של 3 חדרי שינה וחצר גדולה. זה האחרון יכול גם לספק פוטנציאל של מקום חניה. על מנת לעמוד בדרישות המרחביות, הדרך היחידה הייתה בחינם. בבית המשפחה יש חדרי שינה וחדרים פרטיים בקומה העליונה וסלון ציבורי וחדרי אירוח בקומת הקרקע.

בית עם חזית עץ חיפוי עץ חיפוי פלדה מזכוכית פלדה נוף לקו הרקיע

הבית נמצא בצד הצפוני של רחוב הנשלט על ידי בתי עובדים מתחילת המאה ה -20. הוא מאופיין בהיפוכו של המרות מחסן. ההצעה הלכה כהליכה בחבל דק בין הישן לחדש. הטיפולוגיה של האזור משמשת רמז והשראה למעון T2. בית העובדים הופך באמצעות שימוש בחומרים לבית מודרני בעל חזית עץ המקבלת מראה אידילי..

בית עם מדרגות חיפוי עץ בחזית עץ קומה עליונה

החזית היא מחזה על מאפייני הצריף שאפיין את האזור ואת הבית שכבש את האתר. המרפסת המשובצת מנוגדת בנוסף למרפסת הגג הטיפוסית, בעוד שהחלון הבודד בנסיגה בדרך כלל התארך והוקדם דרך לוח הפלדה הקצוות..

בית מעשי עם חזית עץ לפונקציונליות רבה יותר

בית עם חזית עץ חיפוי עץ פלדה זכוכית כניסה לחצר האחורית כניסה עץ ספת עץ כהה ריהוט גן שטיח

למרות שהשימוש המוחלט בעץ בחזיתות החשופות מקטין את נוכחותו המוצקה והפרטית ברחוב, המחווה הפורמלית המוחצנת מוחלפת בחזית צפונית מזוגגת במלואה. זה מציע גם חללי מגורים מוצפים באור ויוצר ניגוד לקודמו.

בית עם חזית מעץ חיפוי עץ מדרגות פנים סלון עיצוב rerto

הצורות המינימליסטיות והקווים הנקיים של החוץ ממשיכות לוח נקי של משטחים בפנים. גרם המדרגות עשוי פלדה ועץ מדגיש את הגוונים הלבנים והאפורים הרכים של חדרי המגורים. זה מוביל את התושבים מהרצפה אל הגג הנסתר, ואילו לוחות העץ השחורים משמשים כמעקפות. אלה משתרעים כלפי מעלה מקומת הקרקע ומחזקים את הקשר בין השטחים הציבוריים והפרטיים של המגורים.

חדר אמבטיה כיור אריח אפור קיר מחיצה זכוכית

מאחורי החזית יש שקיפות דרך אזורי המגורים של הבית ברגע שאתה נכנס דרך דלת הכניסה. השטח דרך המדרגות לחצר הפנימית מחבר גם את הנוף שלך למעלה ישירות עם צוהר הפעלה, שיכול לשמש כדלתך אל סיפון הגג.

*אתר אדריכלים

בית עם חזית עץ חיפוי עץ מדרגות פנים סלון הגנה מפני נפילה מעקה עץ ציור פלדה ציור תמונה לרבד למינציה

בית עם רצפת עץ מחופה עץ חיפוי פלדה