זכוכית בית מודול קירות זכוכית גליל

האדריכלים מהעיר והבטון עיצבו בית ייחודי בעל חזית זכוכית המרתק בבנייתו המיוחדת. הבית החד-משפחתי בליון שבצרפת מאופיין בצורתו הגלילית, הדמיונית והייחודית. בית הצילינדר בנוי מצילינדרים בגדלים שונים, היוצרים מבנה לא שגרתי. עם משרד האדריכלות בפריז, סיריל לנסלין עיצב את הבית עם חזית הזכוכית עם צורה פרובוקטיבית כמו גם בתים חד-משפחתיים אטרקטיביים. “בית הצילינדר” הוא ללא ספק הפרויקט המפורסם ביותר שלו שהאדריכל יממש עד 2019 ביער ליד ליון. בתים עשויים כדורים או מדרגות מאותו סטודיו לאדריכלות הם כבר עובדה.

בית חזית זכוכית גליל יער מודרני

בית הצילינדר עם הארכיטקטורה הייחודית שלו מציג ממד חדש לגמרי של פרויקטי בנייה. אוסף הגלילים הייחודי יוצר מבנה גלי ושקוף, הממיס את הגבולות בין החלל הפנימי לחוץ. הצילינדרים הממוקמים זה לצד זה גורמים לבית חזית הזכוכית להיראות גדול יותר והתיחום החד עם הטבע שמסביב נעלם. מטרת האדריכלים בפרויקט זה הייתה ליצור בית חד משפחתי מודרני שיתאים בצורה חלקה לטבע מבלי לסכן או לפגוע בעצים ביער.

ספריית בית זכוכית צינורי אזור מגורים שולחן כורסה

התצורה המודולרית והגלילית של הבניין עם חזית זכוכית לא רק מאפשרת גבול מפוזר בין חלל פנימי לחוץ, אלא גם מאפשרת לתושבים לארגן את החללים הפנימיים באופן חופשי כרצונם. על ידי מיקום חופשי של הרהיטים, בעל הבית יכול להקצות שימושים מסוימים לחדרים ולהגדיר אותם שוב ושוב. מכיוון שאין מסדרונות מוגדרים בתוך הבית, הגובה המשתנה של צינורות הזכוכית הבודדים משמש לחלוקת החדרים. פנים בית הצילינדר מוצף באור הודות לחזיתות הזכוכית הגדולות. הפנים נשמר בסגנון מינימליסטי ונראה פשוט ואלגנטי. הצורה הבלתי שגרתית של הבניין משולבת עם פתרונות מעשיים. בהתאם להעדפת המשתמש, המודול הגלילי יכול להיות פתוח, פתוח למחצה או סגור.

חלון הבית הקדמי עשוי מנורת רצפה מזכוכית שולחן קפה

עם הפרויקטים שלהם, האדריכלים מעיר ובטון מציגים סוג חדש, יצירתי וללא ספק מפתיע של ארכיטקטורה. קונסטרוקציות מיוחדות כאלה חושפות בפנינו היבטים חדשים של עיצוב ואדריכלות.

מנורה תלויה פינת אוכל כיסאות שולחן ריהוט מינימליסטי

כורסה קדמית מזכוכית בית כורסא להירגע באזור שולחן

כורסה טבע גליל בית זכוכית אזור שינה קדמי

בית משפחת זכוכית גליל יער בהיר

גובה צילינדר בית זכוכית מודול שונה

צילינדר בית ליון שקיפות אזור שינה סלון חזית זכוכית

צילינדר קיר זכוכית בנייה בגובה שונה

* פרויקט מאת עיר ובטון