חלון עגול חזית לבנה למגורים

הסטודיו האוסטרלי BKK אדריכלים עיצב את בניין הדירות המרתק הזה עם 44 יחידות במזרח איבנהו, פרבר של מלבורן. חלונות גדולים ועגולים מנוגדים לחזית הלבנים השחורות. אתה לא רק קובע את המראה של דירות Cirqua, אלא גם את אווירת המגורים. החלונות תופסים כמעט את כל הגובה והרוחב של שש הקוביות הבולטות לעבר הרחוב ומציפים את חדרי המגורים בשפע של אור..

חלונות עגולים גדולים מכניסים אור יום לחדר

חלון עגול מרפסת חזית לבנה קלינק שחורה

Cirqua יוצר סביבת מגורים חדשה למזרח איבנהו. הפרויקט כולל איחוד של שני נכסים שכנים לבניין דירות יוקרתי אחד. מיקום הפרויקט במגרש בעל שיפוע תלול היה נושא לכמה יישומי תכנון כושלים בעבר והושפע ממגוון הנחיות תכנון ומגבלות פיזיות. בניין המגורים כולל 44 דירות בגדלים וסוגים שונים.

החדרים נשמרים בשחור, לבן ואפור

חלון עגול סלון פנים אור יום לבן אפור

הפרויקט מתוכנן באופן שבו נגישות וקיימות סביבתית פסיבית נשקלות היטב. לכל חדרי השינה ואזורי המגורים יש גישה ישירה לאור יום ואוורור טבעי. גם שטח ירוק שולב בעיצוב ליצירת גינון איכותי. הרכיבים והמערכות הבודדים מופצים באופן א -סימטרי על מנת להפחית את המסה הכוללת של הבניין. העיצוב נשען על צורות חיים אזוריות והיסטוריות המתפרשות מחדש באופן עכשווי.

מטבח עם פינת אוכל וגישה למרפסת

חלון עגול מטבח-סלון דלת הזזה מרפסת לבנה

העיצוב פותח על מנת להעניק לדיירים תחושה חזקה של נעימות ויחד עם זאת קצב הרחוב. זיגוג נדיב ממקסם את החיבור לגן שמסביב. הגינון לוכד את רעיון עיר הגן של איבנהו.

קיר אחורי משיש, חזיתות ארונות לבנים

מטבח לבן סלון שולחן אוכל שחור משיש

חללי הפנים מעוצבים בצורה ניטראלית, עם רצפות עץ מצולעות ושטיחים אפורים. קירות לבנים וקירות אחוריים משיש יוצרים אווירה רעננה באזורי המגורים הפתוחים. חדרי הרחצה עטופים באריחים בשחור ולבן. האבזור השחור קבע מבטאים דרמטיים.

מוטיב ציור מותאם ללוח הצבעים בחדר

חלון עגול חדר שינה עם שטיחים מקיר לקיר

אריחי פסיפס משושה על הקיר 

אמבט אריחי קיר לבנים בדוגמת ברז מקלחת שחור

המרכיבים הבודדים מופצים באופן לא סימטרי

חלון עגול בניין מגורים בחזית XXL

עיצוב חצר מודרנית

חלון עגול גדול חזית חזית קלינקר

כְּנִיסָה

דלת זכוכית לוחות עץ מחופי קיר

אורות אולם

בניין בית במסדרון מנורה בתקרה עגולה קירות שחורים

חצר אחורית

בניין מגורים בחצר אחורית גדר עץ

תאורת לילה

חלון עגול דירות בניין מגורים לילות תאורה

* למידע נוסף על האדריכלים והפרויקטים שלהם פה