הרחבת בית עשויה עץ מודרני-טרסה-גינה

אם המשפחה גדלה ומרחב המגורים הדוק מדי, לא בהכרח צריך לקנות בית חדש. אם לבית יש גינה גדולה יותר, תוכלו לבחור בהרחבה. כך ניתן להרחיב ולהתאים את מרחב המחיה לצרכי התושבים. האדריכלים מיק וז’ול מולוני ממולוני אדריכלים בחרו בגרסה זו על ידי תכנון שלוח בית עץ לביתם באוסטרליה. הרחבה של הבית בסגנון מודרני ובניגוד לסגנון הוויקטוריאני של הבית המקורי.

בית ויקטוריאני עם הרחבת בית עץ מודרני

בית ויקטוריאני-כחול-חזית-אוסטרליה

בית ויקטוריאני חזית כחולה מקסימה זה ממוקם בבלאראט, אוסטרליה, ומתגורר בו משפחה בת חמישה נפשות. בגלל הצרכים המשתנים של המשפחה הגדולה, החליטו האדריכלים לצמצם את שטח הגינה ולבנות הרחבה לבית בחצר האחורית. למרות החזית הוויקטוריאנית, הם עיצבו שלוח עץ מודרני שלא ניתן לראות כלל מצד הרחוב. הרחבה ממשיכה את קו הגג של הבית המקורי, ובכך שומרת על מורשתו.

הרחבת בית מעץ עם ריהוט מודרני בצבעי לבן, שחור ואפור

בית-הרחבה-עץ-עיצוב פנים-אפור-לבן

הרחבה של בית העץ מעוצבת כחלל מגורים גדול המשלב את המטבח, חדר האוכל ואזור המגורים באחד. הקירות הלבנים בשילוב עץ יוצרים תחושת חמימות התורמת לאווירה הנעימה.

בית-הרחבה-עץ-פתוח-סלון-מטבח

ספה מרופדת אפורה ושטיח אפור נבחרים לסלון ומשתלבים באופן מושלם עם הפנים הבהיר. צד הגן מעוצב עם דלתות מתקפלות המובילות אל המרפסת והחצר הפנימית. כאשר מזג האוויר נעים, אתה יכול להשאיר אותו פתוח וליהנות מאוורור טבעי.

בית-הרחבה-עץ-מודרני-מטבח-מחצלת-שחור

למטבח בחרו המעצבים חזיתות שחורות מאט העשויות מסוג דיקט. מדף רחב עם צמחי בית ממש מעל המטבח מוסיף נופך טבעי לכל הפנים ומרענן אותו באופן משמעותי.

בית-הרחבה-עץ-מודרני-סלון-מראה

בסלון מדף פתוח עם שטח אחסון מובנה לעצי הסקה. את האח ניתן גם לראות ממש לידו. מראה גדולה תלויה על הקיר, מה שגורם לחדר להיראות גדול יותר ובמקביל מסתיר את הטלוויזיה כשהיא לא בשימוש.

בית-הרחבה-עץ-אדן חלון מובנה

יש סף חלון מובנה ממש ליד אזור המגורים, המנצל את האור הטבעי בחלון. השטח מתחת לספסל מעוצב כשטח אחסון נוסף, וזה תמיד מועיל למשפחה גדולה.

בית-הרחבה-עץ-מודרני-מרפסת-עץ

המעצבים השתמשו בסך הכל בשלושה סוגי עץ שונים לבניית בתים מעץ. מסגרות החלון ותקרת קורת העץ עשויות עץ אלון, חזית ארז ורצפת עץ אקליפטוס..

מודרני-אמבטיה-לבן-אריחים-צהוב-מבטאים

בעת שיפוץ הבית עדכנו המעצבים גם את אחד מחדרי הרחצה. לשם כך שילבו אריחים לבנים עם מבטאים צהובים וריהוט אמבטיה מעץ. התוצאה – חדר אמבטיה מוצף אור בעיצוב ידידותי.

* פרויקט מאת אדריכלים מולוני