המלון ממוקם בכפר הקטן Jukkasjärvi שבשבדיה

נס ארכיטקטוני קורה מדי שנה בנוף המושלג היפה של לפלנד. זה קורה כאילו בקסם מלון של קרח. זה לא טריק. זהו מלון אמיתי עשוי קרח. הוא ידוע ברחבי העולם ומטיל כישוף על אלפי אורחים.

בחזרה לבנייה הקסומה של מלונות קרח. זהו מיזוג המשלב אומנות מסורתית, ארכיטקטורה חכמה ופיסול. בכל שנה, עם נפילת השלג הראשון, צבא קטן של בונים, אדריכלים, מעצבים ואמנים נלחמים בקרח ומדגמים אותו לפלא המודרני הזה. המשימה הייחודית מושכת משתתפים להוטים מרחבי העולם שעובדים יחד כצוות האמנות והעיצוב של מלון הקרח נהיה ידוע. חשוב שכל סוויטה תיווצר על ידי מעצב אחר כך שלכל אזור תהיה זהות ייחודית. ובכל שנה המלון הנהדר מעוצב מחדש מקרח. כפי שמוצג כאן, איכות העבודה יוצאת דופן באמת בהתחשב בחוסר הצפיפות והשבריריות של החומרים בהם נעשה שימוש. התמונות המוצגות כאן הן מעונת החורף 2010/2011 והגרסה ה -21 של מלונות קרח ב- Jukkasjärvi, לפלנד.

עיצוב פנים ייחודי

תחילת הבנייה של מלונות קרח מרתק. כדי שניתן יהיה ליצור את המבנים התומכים הראשונים, להניח מבני פלדה מסיביים, ואז לרסס שלג ולתת לו להקפיא. חלקי המתכת מוסרים לאחר מספר ימים, כאשר הצמח חזק מספיק בכדי לתמוך בעצמו. זה משאיר מבוך מגרה של עמודים לבנים טהורים ומסדרונות. רשת רפאים זו של מבנים פתוחים מופרדת לאחר מכן עם קירות שלג כדי לעצב את חדרי המלון והסוויטות.

חדר שינה – מנצנץ בכחול היפה ביותר

גושי קרח שקופים טהורים מספקים את חומר הגלם שממנו יצרו האמנים את הצורות הנפלאות ביותר. הבלוקים מובאים למלון מנהר הטורן הקפוא. הדבר המדהים כאן הוא שהעבודה המעולה הזו היא זמנית והכל נעלם ברגע שבא האביב.

תאורה קסומה

איזה מקום רומנטי! אין פלא שכל כך הרבה זוגות עורכים את החתונה שלהם ב מלון קרח ניסיון. אחרים מגיעים או להתפעל מהאדריכלות והאמנות, או כדי לספוג את האווירה הקסומה של מקום שהוא התגלמות של ארץ הפלאות החורפית.

מאת ג’אז

עיצוב הפנים של הפלא האדריכלי הקסום