חזית חזית אחורית פלדה קורטן-רגיל-גינה-קישוט-חצץ

בבית ובגן המודרני, השימוש בפלדת קורטן הוא בהחלט לא נדיר. אם כקישוט לחזית, כמסך פרטיות או בצורת אדניות, חומר זה הוא להיט של ממש. לאדריכלות של ביוקנן יש אחד חזית פלדת קורטן שימש לבניית בית חד-משפחתי מודרני, המשולב בעץ במראה בליה וגדרות פרטיות העשויות גביונים ובכך מקבל את הטאץ ‘הסופי.

חזית פלדת קורטן בשילוב עץ בליה

חזית פלדה קורטן מעץ מזג האוויר-אופטי-גביון-פרטיות

מה שנקרא “קאסה לינדר” כולל שטח נכס של 344 מ”ר. עיצוב הבתים בהשראת בנייני המגורים הפשוטים והפשוטים של המתיישבים הראשונים. סגנון זה שולב אז בפרטים מודרניים, תוך שימוש בחומרים ממוחזרים לבקשת הבעלים. עם הזמן הבניין יסתגל יותר ויותר לטבע, כאשר פלדת קורטן הופכת לנירוסטה.

חזית פלדת קורטן בחצר האחורית

פינת ישיבה במראה חלודה במראה חלודה, אח

חזית פלדת קורטן נוצרה על ידי שימוש בלוחות פלדה לחיפוי הקירות החיצוניים. הגגות היו מכוסים גם בחומר זה. יש גם חזיתות מעץ לדופן הצפונית והדרומית של הבית. העץ היה במקור חלק מגדרות שלג, אך כעת נעשה בו שימוש חוזר לבניית בתים.

חצר אחורית מינימליסטית

קורטן פלדה-חזית-היסטורית-השראה-אדריכלות-בית

על מנת להבטיח מספיק פרטיות לגינה האטרקטיבית נבנה בינה לבין הגן הקדמי קיר גביון אטרקטיבי. זהו נציג נוסף של הבנייה העשויה מחומרים טבעיים ומספק מרקם בגינה הקדמית שמאחורי הצמחים.

בונגלו בעל צורה ארוכה

קורטן פלדה-חזית-גדר-רעיון-אבן-גביונים-גרגר-שתילה

צורת הבית עם חזית פלדת קורטן מעניינת גם היא. בשל צורתו המוארכת של הנכס, היה צריך להתאים את הארכיטקטורה לכך. מסיבה זו נוצרו הממדים ברוחב 15 ואורך 67 מטר. נבחר גם עיצוב בונגלאו. היא מורכבת מקומה אחת בלבד, שהוצבה עד כמה שניתן בקצה המערבי של הנכס על מנת להבטיח שטח גינה גדול יותר..

חצר קדמית וכניסה

קורטן פלדה-חזית-מרפסת-גינה-שביל-בטון-גינת חזית

בנוסף, יש את המראה המעניין כי ישנם כמה בתים קטנים עם חזיתות פלדת קורטן על הנכס. עם זאת, אלה מחוברים במסדרון רציף, שהופך אותו לבית בודד ועצמאי, שבו המרפסת והכניסה מחוברים ישירות למוסך בצד השני של הבית, שהייתה נקודה חשובה עבור הבעלים..

חלוקה בחוץ

קורטן פלדה-חזית-מיטה-עיצוב-דשא נוי-צמחים-לוחות עץ

גינת הבית עם חזית פלדה קורטן כוללת שתי פינות ישיבה. הראשון הוא הרחבה של הסלון ובעל גג קטן. הוא משמש בעיקר להרפיה ומציע גישה ישירה לבריכת השחייה. בצד הנגדי ושוב ישירות בבית יש אח עם כיסאות נוחים. האזור מיועד לבידור ומהווה מקום בו המשפחה יכולה להתכנס עם חברים.

פלדת קורטן במראה חלודה

עיצוב חזית קורת פלדה מתכת קורט פלדה

פינת ישיבה שלישית, שכבר הזכרנו, מכוסה גם היא. זוהי המרפסת, שבה נבחר עץ במקום חזית מפלדת קורטן. הוא מושלם לאירוח אורחים, אך ניתן להשתמש בו גם בימי גשם להירגע וליהנות מהחצר הקדמית.

אזור מגורים פתוח

קורטן פלדה-חזית-סלון-מטבח פתוח-ריהוט מודרני

פנים הבית עם חזית פלדת קורטן פשוט, אחיד ונייטרלי יחסית. אזור המגורים בחלל פתוח כולל את המטבח, פינת האוכל והסלון, כולם מעידים על הריהוט המסוגנן. בין היתר בולט הגג המשופע המעניין, מה שגורם לחדר הצר למדי להיראות מרווח יותר.

פנים מסוגנן

קורטן פלדה-חזית-פינת אוכל-עץ-שולחן אוכל-צבע קיר לבן

אזור המגורים מוגדל גם ויזואלית הודות לחזיתות החלון הגדולות העשויות דלתות הזזה. אלה לא רק מבטיחים גישה מהירה לגינה, אלא גם מאפשרים נוף מושלם של השטח החיצוני, בנוסף לצבע הקיר הלבן, הופכים את החדר למואר וידידותי יותר. מכיוון שחלונות אלה נמצאים בצד המזרחי של הבית, החדרים מוארים בשמש בוקר נעימה בשלב מוקדם.

דגם הבית

קורטן-פלדה-חזית-דגם-עץ-בית חד-משפחתי-בוצ'אן-אדריכלים

אפילו דגם העץ של הבית עם חזית מפלדת קורטן מראה את הפשטות שבה הוא תוכנן. גם מיקום הבית בנכס מאויר להפליא. הבתים האישיים הולכים וקטנים לכיוון צפון ויוצרים מראה מעניין. הבית, שהוא יוצא דופן במבט ראשון, מציע את כל הנוחות שאתה יכול לרצות מבית משפחתי.

חזית פלדת קורטן – תכנית הקומה

קורטן פלדה-חזית-רצפה-תכנית מגורים-מרחב-רעיון-עלילה

כאן תוכלו לראות שוב את תוכנית הרצפה של הבית, כמו גם את חלוקת החדר שלו. כל החדרים נמצאים בצד המזרחי. לכל חדר שינה יש חדר אמבטיה קטן משלו ויש גם מקום לחדר ארונות. כמו המוסך עצמו, גם הכניסה למוסך הבית עם חזית פלדת קורטן מרווחת.

עוצב על ידי אדריכלות בוכנן.