‘וילה אמנזי’ מאת ארכיטקטים מקוריים של חזון

וילה-אמנזי-מינימליסטי-יוקרה-קיץ-צוקי-בית

המינימליסטי הזה בית קיץ מפואר עם יופי נשגב מגלם את התגלמותו של “לחיות על בסיס גדול”. ‘וילה אמנזי’ מדהימה בהחלט, עם התכונות האלגנטיות שלה מנוגדות לחלוטין לנוף הסלעי הטבעי המחוספס. הברק שלו מחמיא לזוהר של ים אנדמן הכחול התכלת.

גובה מדהים ובית קיץ על הצוקים

בית-קיץ מדהים-גובה-על-הצוקים

הבנייה של אדריכלים ‘Original Vision’ מתמקד ביצירת נפחים ללא משקל. זה מושג באמצעות קביעה לינארית נקייה של זוויות ומישורים מתחלפים. ההרכב של זה בית קיץ יוקרתי מינימליסטי הוכתבה מאופייה המרשים. האדריכלים אתגרו לתכנן מבנה שתואם את מיקומו עוצר הנשימה. מכאן שהסביבה הטבעית המדהימה מכתיבה את הרכב המעולה הזה בית קיץ יוקרתי מינימליסטי. היה ברור שחשוב למקסם את הנוף הפנומנלי של הים והסלעים.

המיקום עוצר הנשימה של וילה אמנזי

מיקום עוצר נשימה-וילה-אמנצי

מבט מלמעלה, מבנה מתריס אמיץ זה יוצא מקו העצים וגם למעמקים הלא ידועים. האדריכלות מ בית קיץ יוקרתי מינימליסטי שוקע באופן דרמטי בעצים ואז נעלם. אולם, בנוף סלעי מרהיב, ‘וילה אמנזי’ מתמזגת לצמיתות עם השטח התלול עם נוף לים. הסלעים הופכים לחלק מהבית, אלמנטים טבעיים ומלאכותיים מתיישבים. העיגון והיציבות הללו ניכרים בצורה מרגיעה מהבית ומהטרסות. הניגוד בין המבנים העדינים לכאורה מתוארכים בית קיץ יוקרתי מינימליסטי והיסודות הסלעיים שלו מוסיפים דינאמיקה ממריצה לתפאורה. אין להכחיש את מיומנותם של אדריכלים בהנדסה. הם השיגו את מטרתם ליצור בית מבוקש ביותר במיקום מדהים, אך לא סביר.

בית נופש סופר יוקרתי

בית נופש סופר יוקרתי

זֶה בית קיץ יוקרתי מינימליסטי נחשף, אך מרגיש בטוח לחלוטין. בנוף הסלע הנהדר והמרהיב הזה הם: זה בית קיץ מפואר עם האווירה הפתוחה שאין דומה לה, גנים ירוקים ושופעים, מרפסות פנטסטיות להירגעות ובידור אורחים ובריכת השחייה הממוקמת באופן דרמטי. תכונה אחרונה זו היא בולטות שלוחה תלויה מעל הסלעים והים, מטרים רבים מתחת. זהו מוקד האדריכלות האולטימטיבי שלא רק מגדיר את המבנה אלא גם יוצר את הקשר בין אלמנטים מעשה ידי אדם וטבעיים.

לדעת האדריכלים, בית הקיץ היוקרתי המינימליסטי שלהם הוא ללא ספק

“…. טיוטה של ​​הקסם של המקום. “

מאת ג’אז

נוף לאוקיינוס

מדהים-נוף-תאורה-וילת יוקרה

אזורי מגורים פתוחים

אזור טרקלין-אזור מנוחה-וילה יוקרתית

נוף-של-אנדמן-ים-נופש-וילה

עיצוב ותאורה לתקרה

נוף יוקרתי-קיץ-וילה-מוטבע-מרהיב-סלעי

אזור חיצוני

אזורי טרקלין פתוחים-בית קיץ

בריכה

בית נופש באזור הבריכה