ארכיטקטורה מודרנית בית תאורת חזית שביל גן

זֶה  בית חד משפחתי עם גינה היא יצירת אמנות של ממש. הרעיון מאחורי הפרויקט פשוט מאוד – לעצב בניין נעים שנפתח אל הסביבה ועדיין מגן על האזור הפרטי של בעל הבית.

בית חד משפחתי עם גינה – עיצוב חזית יצירתי

בית חד משפחתי מודרני באמצע צורת קוביית יער

 נבנה על ידי האדריכלים הפולנים 81. WAW.PL, ה בית חד משפחתי עם גינה  ממוקם באמצע הטבע ומוקף עצים. הנוף היפה נתן השראה לאדריכלים לעיצובם. החלטת על בניית קוביות. הבנייה היא בצורת קובייה ונראית פשוטה במבט ראשון. אבל הרושם הראשוני הוא שגוי – האדריכלים שילבו בפרויקט מספר חלונות המאפשרים הרבה שמש לפנים ויוצרים יחסי גומלין מעניינים של אור וצל. כל צד של הבית נראה שונה, והחלונות הקטנים דומים למשחק טטריס. בערב החזית מוארת, שמציבה מבטאים מעניינים.

בית חד משפחתי עם גינה – רעיונות עיצוב עם אבנים

אבני חלוק בית אבני גן דשא

זֶה בית חד משפחתי עם גינה נפתח לסביבה – הצדדים הדרומיים והצפוניים של החזית מזוגגים בשפע. לא במקרה זה בדיוק המקום בו ממוקם הסלון בקומה הראשונה. אח, שתי ספות לבנות ושטיח עם פסי זברה הם הריהוט היחיד שאתם צריכים. לא היה קישוט כלל, כך שניתן יהיה להדגיש את הנוף היפה יותר. הקומה השנייה כוללת את חדרי השינה. בגינה הונח שביל גינה מעניין עשוי חלוקי נחל ואבני חצץ. השביל מחקה את צורת החלונות ומחמיא לאדריכלות המודרנית. מול הכניסה לבית בחרו האדריכלים בגינת סלע בסגנון יפני. ריהוט פאטיו עשוי מתכת מציע הזדמנות להירגע בחוץ. זהו בית חלומות שיפתיע אתכם שוב.

בית עם חזית זכוכית ואזור פטיו גדול

בית ספסל גינה מעץ דלתות הזזה נוף לסלון

גן סלעים – רעיון יצירתי בסגנון יפני

אבני גן הבית צמחי טיפוס בפטיו בסגנון יפני

אשליה אופטית באמצעות ניגודיות צבע

כניסה לבית חזית זכוכית בקיר לבן

תאורה של החזית

תאורת חזית הבית סביבה יפה