מודרני-בר-פנים-רעיון-וייטנאם תמונות: © פאן קוואנג

אחד אקזוטי רעיון פנים של בר מווייטנאם מרשימה עם שילוב חכם של עיצוב מעניין ותאורה טובה. חלמו איתנו וצאו למסע וירטואלי בבנייה המעניינת הזו! הבר Nw ממוקם על אגם, בסמיכות לבית קפה בעל אותו שם – wNW Cafe. על מנת להשיג ניגודיות מסוימת לחלק הפנימי של בית הקפה, הבר נבנה כבניין נעים וסגור. דרך המודרנית רעיון פנים של בר לא רק תוכלו ליהנות ממשקאות שם בערב, אלא גם לארגן שם קונצרטים, מופעים שונים ואפילו חגיגות משפחתיות.

רעיון ריהוט בר מודרני – בנייה ייחודית

במבוק ריהוט בר אקסקלוסיבי תמונות: © פאן קוואנג

מבנה במבוק נבחר לפנים – המעניין הזה רעיון פנים של בר יוצר אווירה ייחודית. הבניין משתרע לגובה של 10 מטרים וקוטרו 15 מטרים, המציע מספיק מקום לכל האורחים. המסגרת הגדולה עשויה מ -48 יחידות טרומיות. כל יחידה מורכבת מכמה אלמנטים בודדים העשויים במבוק. הבניין משתמש במקור האנרגיה הידידותי לסביבה – הרוח והמים הקרירים מהאגם ליצירת “מיזוג אוויר” טבעי. חור בקוטר 1.5 מ ‘נותר על הגג לאוויר החם.

רעיון מודרני לריהוט בר ותאורה נהדרת

תאורת רעיון פנים מודרנית של בר תמונות: © פאן קוואנג

כבנייה אדריכלית חדשה, הבניין החדש של הבר מוסיף לבית הקפה הישן והשניים מקושרים על ידי קווי דמיון רבים בבנייה. הם הפכו לסימן מסחר ייחודי של האזור העירוני. אלה  רעיון פנים של בר מאת Vo Trong Nghia אדריכלים מראה קווי דמיון לא רק למודרניסטיים, אלא גם לאדריכלות המסורתית מהאזור. אין ספק שזהו עיצוב פנים אקזוטי, ועדיין לא יכול שלא להרגיש בבית. הבר הפך להיות כל כך פופולרי שאפשר אפילו לקיים בו כנסים. שני הבניינים נבנו תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד והם בהרמוניה עם הצמחייה הירוקה שסביבם. זוהי דוגמה מצוינת לאופן שבו עם קצת דמיון ויצירתיות אתה יכול להמציא פרויקט ידידותי לסביבה.

ריהוט עץ בפנים

מדרגות במבוק אקזוטיות תמונות: © פאן קוואנג

רעיון לרהיטי בר לבנייה במבוק

בר במבוק מודרני תמונות: © פאן קוואנג

רעיון לריהוט בר – במבוק כחומר בנייה

אלגנטי-עץ-בר-בניין תמונות: © פאן קוואנג

בניית מוט עשוי חלקים טרומיים

שרטוט בנייה מראש של בר