עיצוב בית מודרני מארה

אחד שלא ייאמן בית מינימליסטי ממוקם בלוס אנג’לס, קליפורניה, ארה”ב. הוא תוכנן על ידי וויפל רוסל אדריכלים. הבית ייחודי, מודרני, פשוט מעוצב באופן סנסציוני. הוא מייצג את הסטנדרט הגבוה של האדריכלות המודרנית. החומרים נבחרו בקפידה רבה בהתאם לאדריכלות הבית. הבית המינימליסטי מציע נופים יפים של לוס אנג’לס דרך חזית הזכוכית שלו.

בית מינימליסטי מודרני בלוס אנג’לס

בית מודרני בלוס אנג'לס

הדבר הכי טוב בזה בית מינימליסטי הוא אולי מיקום החדר. הכל תוכנן להיות רב תכליתי ומעשי. הגבולות בין חלל פנימי לחוץ מתמזגים הודות לחזית הזכוכית. הסביבה היפה – גינה ובריכה באמת נותנים לנכס להתגבש. קירות הבטון שנבנו באופן מעניין משאירים זאת בית מינימליסטי  להיראות לא שגרתית.

ארכיטקטורה מינימליסטית לא שגרתית מארה”ב

עיצוב פנים מינימליסטי מודרני -חדר מגורים

הפנים כולל אזור מגורים רחב, אזור פרטי נפרד, מטבח מאובזר במלואו, משרד ואזור חיצוני יפהפה עם בריכה גדולה. עיטור אלגנטי מאוד יוצר אווירה בפנים ובחוץ. זֶה בית מינימליסטי הוא מאוד מודרני ובכל זאת הוא חם ומזמין. הנכס כולו מרוהט בצורה מסוגננת.

בניגוד לבתים אחרים, לזה יש בית מינימליסטי בהחלט כל מה שאתה צריך. רק תן לזה שם – יש לזה את זה! הכל במקומו – בסופו של דבר זה אמור להיות בית מעשי. אפילו כשאתה נכנס בפעם הראשונה, אתה יודע אינסטינקטיבית איך נראית תוכנית הקומה. זֶה בית מינימליסטי היא בהחלט אחת הדוגמאות הטובות ביותר לחללי פנים מודרניים.

רבקה ט.

עיצוב חיצוני בניין מינימליסטי מודרני

עיצוב פנים מינימליסטי - בית בלוס אנג'לס

ריהוט עור עם מבטאים צבעוניים - סלון מודרני

אזור חיצוני אלגנטי עם קמינים

פנים מינימליסטי עם נברשת

חדר שינה מינימליסטי - קיר זכוכית

אלמנטים מעץ בחדר הרחצה המינימליסטיספה סגולה בחוץ