פורסם על ידי חוסה אורגו

עיצוב חיצוני מודרני Küßtenhaus

עכשווי זה בית חוף פלבריטס מאת חוסה אורגו ממוקם על חוף פלבריטאס שטוף השמש בלימה, פרו. הקונספט המרכזי של האדריכל הוא לפתוח את החלל לנוף הים הפנטסטי ולעצב את הבית בסגנון מינימליסטי. לבניין קומה אחת בלבד המחולקת לשני אזורים עיקריים: אזור מגורים משותף פתוח ואזור שינה פרטי.

עיצוב בית מינימליסטי – בית חוף Palabritas

נכס מינימליסטי - צורה מעניינת

זֶה בית חוף פלבריטס נועד לפעול כמסגרת לנוף המתגלה קדימה. החלק הקדמי של ה בית חוף מורכב מקומה עליונה לבנה מלבנית עם קצוות מעוקלים באלגנטיות המעניקים לה מראה רך יותר. נוצר חלל באוויר הפתוח בין הבניין הראשי לחלק עליון זה, המשמש מעבר בין האזורים הפנימיים. בחדר זה תוכלו למצוא את בריכת השחייה. לידו תוכלו להירגע על ספה גדולה ורכה, הממוקמת לצד הבריכה ונוף הרקע. כל האזור הזה מספק לתושבים מרחב להירגע.

עיצוב פנים מעניין – בית חוף בפרו

אדריכלות מינימליסטית - גג מגן

בפנים אזור המגורים המרווח כולל מטבח, סלון וחדר אוכל. יש אולם קטן שמתחיל באמצע אזור המגורים בין חדר האוכל לסלון. הוא מוביל לאזור הפרטי יותר של הבית – כלומר חדרי השינה.

עיצוב הפנים של זה בית חוף תוכנן מודרני מאוד. ערכת הצבעים כוללת בעיקר גוונים בהירים מעורבים עם אלמנטים אדומים. הספות מעוצבות בצבעי לבן ואדום. משטחי המטבח משלבים את הצבע האדום והשחור, וכמה אלמנטים מפלדה. הצבעים גורמים לבית להיראות תוסס ונעים יותר.

מאת ק.ה כריסטובה

בית חוף בעיצוב מינימליסטי

נכס מינימליסטי - ארכיטקטורה מעניינת עם בריכה