בית חוף מינימליסטי

זֶה בית האגם הפרויקט ממוקם ב Esposende, פורטוגל. פשוט מבחינה סנסציונית מתאר בצורה הטובה ביותר את הבית המינימליסטי הזה. הצורה הגיאומטרית הפשוטה אופיינית לעיצוב החיצוני. המרכיבים הקוביסטים מאוזנים בהרמוניה. הלייטמוטיב פחות הוא יותר ’מתאר מבנה פשוט בעל השפעה רבה. לא כולם יאהבו את הבית המינימליסטי הזה, כמובן, אבל מי שאוהב אדריכלות מינימליסטית בוודאי יעריך את הבניין הזה.

בית האגם – אדריכלות מינימליסטית מפורטוגל

צורה זוויתית - בית מודרני בפורטוגל

האדריכלים של VA-Studio מנסים להיות יצירתיים בכל פרויקט חדש. לשם כך הם פיתחו גישה בין -תחומית. VA נתמכה על ידי צוות גמיש של אמנים שונים. התוצאה היא עיצוב בית מקורי ורענן בית האגם. או כפי שהאדריכלים עצמם מסבירים:

“שיתוף הפעולה בין אמנים ומעצבים בצורה ניסיונית הוביל לרעיון חדש – מרחב שבו אמנות ואדריכלות יכולות לחיות תחת קורת גג אחת”

בית ההארחה See-Haus משלב אמנות ואדריכלות

אדריכלות מודרנית מינימליסטית מפורטוגל

עיצוב הבית המינימליסטי הזה הוא ללא ספק מודרני מאוד, אך עדיין יש כמה קווי דמיון לאדריכלות מסורתית. זֶה בית האגם מסתגל היטב לסביבה – זהו מבנה פשוט בן קומה אחת עם גג שטוח. החזית מורכבת מצורות זוויות פשוטות והיא עטויה טיח גבס לבן. הקירות הלבנים מנוגדים לדלתות ולחלונות החלון השחורים. וילונות אדומים מכניסים מבטאים. זֶה בית האגם משלב אלמנטים מהסגנון העירוני והכפרי. הקווים הברורים מנוגדים לקירות הגרניט. השתקפויות על החלונות גורמות לבית להיראות כחלק מהיער. זֶה בית האגם נבנה באופן שתושביו יוכלו ליהנות ממרחב פרטי. צמחים ועצים מגנים על הבית מפני ‘כאוס עירוני’. כל כך קל ליצור מקלט אמיתי מחיי עיר קדחתניים, בית חוף מושלם.

מאת ג’אז

עיצוב בית מינימליסטי – רעיון מסטודיו VA בפורטוגל

עיצוב פנים מינימליסטי בבית האגם

עיצוב פנים מינימליסטי לבן עם רצפת עץ

שרטוט בית חוף מינימליסטי מעניין

A + A מאת DVA Arhitekta- בית לבן עם עיצוב חיצוני מופשט