מאת אדריכלים Eberesche Opat

אדריכלות מודרנית - רעיון עיצוב מארה

המודרנית הפרובינציאלית הזו בית כפרי ממוקם בויקטוריה, אוסטרליה. בתגובה לרצון הבעלים יצרו האדריכלים בית משפחה בן קומה אחת עם חדרי אירוח. התוצאה היא בניין המשלב אלמנטים של בית כפרי ואדריכלות מודרנית.

בית כפרי מודרני באוסטרליה

עיצוב גינות חדשני - טרנד מינימליסטי חדש

השטח השמיש של 316 מ”ר בית כפרי מעוצבים כשילוב של חללים פנימיים וחיצוניים המסודרים סביב חצר מלבנית באמצע. הרעיון המרכזי הוא יצירת חיבור קבוע בין החללים הפנימיים והחיצוניים. סביב הבניין צומחים עצים גבוהים, דשא וצמחייה אחרת.

רעיון עיצוב בית החווה של סומרס מאוסטרליה

רעיון עיצוב מודרני - חזית עץ

מתוך מחשבה על העדפות הלקוח, האדריכלים עיצבו את הבניין בצורת “אוהל”. הודות לכמה אזורי כניסה, זה עובד בית כפרי יותר פתוח. אזור המגורים הראשי מורכב מחדר גדול הכולל מטבח, חדר אוכל ואזור מגורים עם אח. הוא נפתח לרציף הקדמי של הבית דרך חזית עץ עם חלונות צרים. אזור המגורים מחובר לחדר הרחצה המשותף ולשני חדרי שינה באמצעות אולם מרווח המוביל גם החוצה. חדר השינה הראשי וחדר הרחצה ממוקמים בניצב לאזור המשותף ופתוחים לחלל חיצוני אחר.

עיצוב פנים מודרני בבית כפרי אוסטרלי

רעיון עיצוב מודרני - קירות עטופי עץ

הפנים של האוסטרלי הזה בית כפריהוא מייצג שילוב של הסגנון המסורתי והמודרני. אזור המגורים נראה מזמין עם כניסה מעוצבת מעץ, ריהוט עץ ומבטאים צבעוניים קטנים. כמה תמונות על הקירות, שמיכות הצמר ואלו מוסיפות יותר קסם לחלל ויוצרות אווירה של בית כפרי אמיתי. וזו הייתה המטרה העיקרית של האדריכלים.

מאת ק.ה כריסטובה

עיצוב פנים נעים - אזור מגורים