מצומת אולפנים

אדריכלות מודרנית - חזית עץ

זֶה בית חצר הוא בית מגורים שהוסב ממחסן למבנה מודרני ונעים על ידי האדריכלים הקנדים במעבר הסטודיו. הוא ממוקם ברובע תעשייתי בטורונטו. הלקוחות עובדים גם כאדריכלים באותו משרד. שכרת את עמיתיך לעצב לך ולשני ילדיך בית חלומות.

בית כפרי באמצע העיר הגדולה

בנייה מודרנית בעיר - גינון

עיצוב מחדש של שטח שנבנה למעשה למטרה אחרת לגמרי הוא משימה לא פשוטה. האדריכלים ניסו בסביבה לא ידידותית זו בית חצר, המציע יותר פרטיות להורים וביטחון לילדים, ובמקביל נשאר פתוח לטבע לעיצוב. הדבר הושג על ידי תכנון הבניין כעולם קטן ‘המוגן מהרחובות ופתוח יותר לטבע עצמו’. השימוש בחומרים טבעיים כמו עץ ​​לשם כך בית חצר והאבן לחללים החיצוניים עוזרים ליצור אווירה נעימה זו. הפנים החמים מזמינים, בעוד שהחצר והטרסה הירוקה, שטופת השמש, מבטיחים יום בטבע.

בית החצר עיצוב פנים מודרני

פנים מודרני - סלון עם פרטי עץ

זֶה בית חצר ניתן לחלק לשני חלקים: אזור מגורים ושטח משרדים. אזור המגורים כולל שתי מפלסי קומה. קומת הקרקע מספקת כניסה לשני חלקי הבית. לאחר הכניסה לבניין דרך הכניסה הראשית, נכנסים לחדר כניסה קטן לפני הכניסה לסלון הפתוח. אזור המגורים כולל משרד קטן, מטבח, חדר אוכל וסלון. החדר מחובר בצורה חלקה לחצר גדולה שטופת שמש הממוקמת בין שני מרכיבי הבית.

פנים מודרני - קאבינט

המפלס העליון כולל תוכנית קומה מעניינת המכילה את חדרי השינה, חדר האמבטיה וחדר הכביסה. היא כוללת גם טרסת זכוכית. חלק מהמרפסת מטילה צללים על אזור המשרד שמתחת. הן המרפסת והן החצר מספקים מגרש משחקים מרווח לילדים ומקום בו ההורים יכולים להירגע. ארכיטקטורה מודרנית יוצאת דופן אך מפתיעה היטב המציעה אבטחה ונוחות – א בית חצר באמצע העיר הגדולה.

מאת ק.ה כריסטובה

בית מודרני מיפן - חזית

אדריכלות מודרנית - עיצוב פנים עם מדרגות עץ