נברשת שחורה ונציאנית

בית הזכוכית הוא מושג מודרני עבור תאורה מרהיבה לכל הבית, הדירה או הסטודיו. ישנם עיצובים רבים המתאימים לכל עיצוב פנים, חדר או פטיו. אלגנטי ומעניין, יצירתי אך אף פעם לא עתידני מדי, מנורות הזכוכית והאורות האלה פשוט מרתקים.

תאורה מרהיבה מ- La Murrina

מנורת שולחן עתידנית כנפי ציפור

יותר ממאה שנים קבוצה של מאסטרים איטלקים ממורינה התכנסה ושילבה את כישוריהם האמנותיים ורעיונות העיצוב. הם התחילו כחנות קטנה לעיצוב הבית, אך באמצע המאה ה -20 החליטו המעצבים בלה מורינה למקד את הייצור שלהם בתאורה. במהלך השנים, מעצבי ועובדי החברה האיטלקית התבססו בזכות הנברשות הייחודיות שלהם והפכו פופולריים ברחבי הארץ ואירופה. בשנים האחרונות היו להם את שלהם בכל רחבי העולם תאורה מרהיבה הושק בשוק בהצלחה.

תאורה מרהיבה – נברשות בעיצוב ואיכות ייחודיות

תליון זכוכית תליון קרקלה

את המבחר הרחב של אורות תליון יפים, נברשות ומנורות רצפה בקושי ניתן לסכם במאמר אחד. האוספים מתחלקים מבחינה נושאית לעיצובים קלאסיים, מודרניים, ונציאנים וניאו-קלאסיים. דגמים מעניינים רבים בצבעים יצירתיים כגון כתום או תכלת, קישוטים מוזהבים ואלמנטים קריסטליים קטנים ואלגנטיים מושכים תשומת לב לעיצובים. La Murrina מציגה מדי שנה מאות דגמים חדשים ותמיד נשארת במגמה. התאורה המרהיבה מתאפיינת בעיקר בייצור האיכותי ובפרטים הרבים.

תאורה מרהיבה למשרד ולבית

מנורת תליון כתומה מודרנית

ה תאורה מרהיבה מ לה מוררינה מתאים לחללי הפנים של הבית שלך, כמו גם לחדרי ישיבות ולכייפים. מסעדות ובתי מלון יוכלו להגדיר מבטאים יפים. אורות התליון המודרניים משתלבים מאוד עם עיצוב הפנים המינימליסטי, בעוד שנברשות קלאסיות משתלבות נהדר עם חללי פנים עלובים. הם יכולים לשמש קישוט אטרקטיבי בחדר האוכל, או פשוט לשמש כתאורה פרקטית בספרייה. קבל השראה מדגמים אלה וצור אווירה יוקרתית ומסוגננת בבית.

מאת אביגיל

מנורת תליון מזהב כחול

מנורת קיר-כחול-זהב-זכוכית

מנורה מעניינת מרובת צבעים

מנורה מעניינת מרובת צבעים

נברשת כתומה-לה מורינה

כתום-נברשת-לה-מורינה

מנורה מודרנית-לה מורינה

מנורה מודרנית-לה-מורינה

מנורת עיצוב עתידנית מדוזה

עתידני-עיצוב-מנורה-מדוזה

מנורת תליון זהובה קלאסית

מנורת תליון מוזהבת קלאסית

מנורת רצפה אלגנטית-לה מורנה

מנורת רצפה אלגנטית-לה-מורינה