מינימליסטי-מודרני-אדריכלות-נמל-גבעות

ליידלב שולץ אדריכלים עיצב זאת אדריכלות מינימליסטית. הבית נועד לספק אווירה נינוחה שבה תוכלו להירגע על החוף, מנותק לחלוטין מרעש הרחוב. למעשה, זו הייתה המטרה הבסיסית של יוצרי הפרויקט הזה. זה אדריכלות מינימליסטית, מעוצב בתחושת סגנון ואלגנטיות.

אדריכלות מודרנית מינימליסטית

ארכיטקטורה מינימליסטית-מודרנית

למעשה, זו הייתה המטרה הבסיסית של יוצרי הפרויקט הזה. אלה אדריכלות מינימליסטית ללא ספק מושך את העיניים ותשומת הלב. בבית שני חללים חיצוניים גדולים המספקים תנאים מצוינים להירגע. בחצר יש הרבה שירותים מיוחדים והיא מקום נפלא שבו תוכלו להירגע באוויר הצח מבלי לעוות את פרטיותכם. המרחב הפתוח האחר בקטע הזה בית מינימליסטי מראה דלתות הזזה אטרקטיביות וכשהן פתוחות הבית הופך לביתן חיצוני.

Hillsview Hills – עיצוב בריכה וחוץ

מינימליסטי-מודרני-בית-נמל-גבעות

גם הפנים מעודן עיצוב מינימליסטי מְעוּצָב. בחדרים יש רצפות עץ המשדרות תחושה נפלאה של חמימות וביטחון. תוכלו למצוא כאן גם ארונות לכה, המעניקים גם הם לקירות הלבנים רעננות מיוחדת של החדרים. מבחינת אזור המטבח, אי המטבח הגדול בעיצוב מינימליסטי מעודן מושך מיד את העין.

בית מינימליסטי מאת אדריכלים ליידלב שולץ

מינימליסטי-מודרני-אדריכלות-בריכה

זֶה עיצוב מינימליסטי אינו ניתן לטעות גם בסלון. כפי שניתן לראות בתמונות למטה, הריהוט המרופד נראה מושלם עם הקווים והצורות הגיאומטריות שלו. לוח הצבעים פשוט, כמעט מונוכרום. יופיים של הריהוט בשחור ולבן מודגש על ידי שטיח מסוגנן בגווני כתום. זֶה עיצוב מינימליסטי את הפנים משלימים חדר אמבטיה, חדר שינה וחללי מגורים רבים אחרים באותו סגנון מודרני.

עיצוב חיצוני לבן

לבן-מודרני-אדריכלות-נמל-גבעות

לבן-מודרני-אדריכלות

בית מינימליסטי-מודרני

חדר שינה מואר בעיצוב מינימליסטי

גג עם חדר שינה בהיר-נמל-נוף

טכנולוגיה חדשנית – מערכת טלוויזיה בחדר השינה

טכנולוגיה חדשנית-טלוויזיה בחדר השינה

מטבח מודרני – משטחי שיש

מודרני-מטבח-עיצוב-שיש-משטחי

מנורת תליון מזכוכית עגולה

מנורת תליון מזכוכית עגולה

עיצוב סלון

הארבורוויו-גבעות-עיצוב מודרני-סלון

עיצוב מינימליסטי בחדר האמבטיה

עיצוב מינימליסטי בחדר האמבטיה