בית אקזוטי בפוקט

עוצר נשימה מכל פרט ופרט, זה מציע עיצוב בית מודרני בפוקט אווירה יוקרתית, רגועה ומרגיעה. בית המגורים הענק, הנמצא כעת למכירה, מתוכנן על ידי הסטודיו KplusK אדריכלים בהונג קונג בשיתוף עם דבורה אופנהיימר עיצוב פנים. הוא מכיל שבעה חדרי שינה ושבעה חדרי אמבטיה, אזורי מגורים מרווחים והרבה שטחי חוץ.

בריכת קסם בבית המודרני

עיצוב בית אקזוטי - בריכה נהדרת

המיקום עבור עיצוב בית מודרני בפוקט מציעה שטח ירוק גדול. זה בעיקר דשא, מוקף איזה יער נשיר וטרופי. הדבר הטוב ביותר במקום הוא שיש לו נוף טוב לים משני צדדים מנוגדים, וזה פינוק שמוצע לעתים רחוקות. האקלים טוב לחוף ולפעילויות חוץ, בית המגורים מציע לך הרבה כאלה.

אווירה יוקרתית, רגועה ומרגיעה

עיצוב בית אקזוטי - סלון גדול

החזית האלגנטית של עיצוב בית מודרני בפוקט נועד להציג את הגדולה. החלק האחורי פתוח לחלוטין לאוקיינוס ​​עם מרפסת מרווחת ובריכת שחייה ממש מול החוף. שני מבנים חיוניים כגון צריפים עם גגות משופעים מושכים תשומת לב. הם מסודרים באופן סימטרי משני צידי הבניין, המחוברים לגוף הראשי. ביניהם, גרם מדרגות לבן מוביל לאזורי האוכל והטרקלין, המכוסים בגגות עץ. באמצע יש עץ שמשלים את הקומפוזיציה בצורה מושלמת.

חדר אוכל מפואר גדול

בית אקזוטי - ריהוט אוכל חום

בנוסף לעבודה החיצונית המעולה, יש לזה עיצוב בית מודרני בפוקט גם עיצוב פנים מסוגנן ומלא הבעה. הנוף הבסיסי של חללי הפנים נקבע על ידי הרצפות הלבנות, הקירות והתקרות של המתחם. מתחת ללבן בחדרים, השימוש העשיר אך המאוזן באלמנטים כהים יוצר ניגוד חזק ומשפיע. אלמנטים כאלה הם מסגרות החלון, השולחנות ועוד כמה ריהוט וקישוט. הרושם הכללי מהעיצוב של זה עיצוב בית מודרני בפוקט מקסימה אותך עם הסגנון, היוקרה והפרטים.

מאת K.H. Christova

עיצוב בריכה מדהים

בית אקזוטי בפוקט

שמש וצל בבריכה

בריכה אקזוטית בבית מודרני בפוקט

קישוט קיר אופנתי

עיצוב בית אקזוטי - קישוט קיר

ספה גדולה במיוחד בעיצוב בית אקזוטי

גרם מדרגות לבן מודרני עם מעקות שחורים

עיצוב משרד ביתי מודרני

משרד ביתי בעיצוב לבן

נוף עוצר נשימה מחדר השינה

עיצוב חדר שינה לבן מפואר

עיצוב חדר אמבטיה בצבע לבן

עיצוב אמבטיה לבן מפואר

עיצוב אקזוטי - חדר אמבטיה לבן