“בית ספורנג’יו” בעיצובו של Nitsche Arquitetos Associados

וילה אלגנטית ומעוצבת בסגנון מודרני ביער - עיצוב חיצוני

מודרני מפואר להפליא בית קיץ ממוקם ביער הגשם בברזיל. בית ‘ספורנג’יה’ תוכנן במיוחד בכדי להביא את הנוף היפה לגמרי. מודרני זה בית קיץ הוא פרויקט של ניצ’ה אדריכלים / ניצ’ה ארקיטטוס אסוציאוס /. על מנת להפוך את הבניין למרווח ככל האפשר, בחרו האדריכלים בבנייה לגובה – זה מה שהוא מציע בית קיץ מספיק מקום לבעלים, לשלושת בניהם ולאורחים.

בית קיץ מודרני מציע יוקרה ופונקציונליות

וילה אלגנטית מסוגננת ביער - חזית זכוכית

 מהחדרים יש נוף יפה שבו אתה יכול לראות את העצים. אזור המגורים הראשי עם חזית מזוגגת ממוקם בקומה השנייה ומחובר בצורה חלקה לאזור החיצוני. בחצר, פינות ישיבה נעימות ובריכה מפוארת מבטיחות שעות נעימות רבות בחיק הטבע. החדרים למשרתים נמצאים כמעט בקומת הקרקע בית קיץ ממוקם. שטח פרטי בבית מוסתר מאחורי קירות אטומים כך שהבית מוגן. קירות זכוכית גדולים בצד השני פותחים את הווילה ומחברים חלל פנימי וחיצוני.

בית קיץ מודרני בברזיל

וילה אלגנטית מודרנית ביער - עיצוב פנים

הקומה העליונה של המודרנית הזו בית קיץ מטיל צל על החלק התחתון של הבית, ויוצר מרחב קריר בו ניתן להירגע. מכאן תוכלו ליהנות באופן מלא מהסביבה המעולה. מעניין שהמקלט המודרני ביער נראה קצת כמו בניין תעשייתי. אלמנטים מפלדה בחזית גורמים לבית להיראות בהיר במיוחד. בפנים, אלמנטים ממתכת צבועים בכחול משמשים גם בעיטור ליצירת אווירה מרגשת. פרטי עץ מביאים חמימות לפנים ומזכירים את היער שעשה את זה מדהים בית קיץ מקיף.

מאת ג’אז

וילה מסוגננת ומודרנית ביער - סלון כחול

וילה מודרנית ביער – סלון כחול

וילה מסוגננת ביער - שולחן עץ

סלון משולב – מטבח מודרני, שולחן עץ וספה לבנה

חצר מודרנית עם בריכה

חצר מודרנית עם בריכה וריהוט עץ

חזית זכוכית עם פרט כחול

חזית זכוכית – בית מודרני בברזיל

חזית עץ מודרנית עם חלונות גדולים

חזית עץ מודרנית עם חלונות גדולים – שטח חיצוני

מדרגות עץ בוילה בברזיל

מדרגות עץ בוילה בברזיל – חוץ מודרני

וילה אלגנטית בברזיל - סקיצה של הבניין