בית העלים בברזיל על ידי המארינים & אדריכלים פטאלנו

בית חוף מודרני

המופלא הזה בית חוף נראה שזה בא מחלום. ממוקם על אי באנגרה דוס רייס, ברזיל, האדריכלות המודרנית בהשראת המיקום היפה ועוצבה בצורת עלה. ולא רק בניית הגג מזכירה את הצמחייה הירוקה המקיפה את הבית, אלא גם כל התפיסה מחושבת היטב ומתאימה לרעיון האדריכל כי האדם והטבע שייכים זה לזה..

בית חוף מודרני בברזיל

חוף ברזילאי ביתי יוקרתי

המבנה הדומיננטי של בית חוף נראה מאוד אורגני – הפנים מחובר בצורה חלקה כלפי חוץ. החופה נראית כמו עלים של עץ אקזוטי ומגנה הן על החדרים והן על אזור המרפסת מפני החום והשמש החזקה, כה אופייניים לחלק זה של העולם. הרוח הקלה היא מערכת אוורור טבעית הודות לבניית הבית הפתוח.

בית חוף קרוב לטבע

בית אקזוטי-חזית-תאורה-חוף הים

השטחים הפתוחים מרוהטים בפאר ומציעים פינות ישיבה נעימות רבות בהן תוכלו לבלות את זמנכם הפנוי. בריכת שחייה גדולה מחברת ויזואלית בין האזורים הפנימיים והחיצוניים. כל הפרטים בעיצוב מפתיעים בצורה חיובית ונקבעים בהרמוניה עם הסביבה.

פנים פתוח ופנים מעניינים

ריהוט אקזוטי בחדר שינה יוקרתי

דלתות ומסכים מזכוכית הם הקירות הגמישים שיכולים להגן על השטח הפרטי של הבעלים אם רוצים. בית החוף המודרני נבנה כולו מחומרים ידידותיים לסביבה, הותקנו מערכות מיחזור, מערכת אוספת את מי הגשמים מהגג. זכוכית ונחושת משמשים ניגודיות ומציגים מבטאים מרגשים. המודרנית בית חוף נראה מאוד מזמין ונראה נעים. הכריות הרכות והריפוד של ריהוט המרפסת תורמים לרושם חיובי, תאורה עוצרת נשימה יוצרת אפקטים מעניינים.

אזור פטיו אקזוטי – בית בברזיל

חמאם אזור פטיו אקזוטי

דלפק מטבח מעץ – יוקרה

משטח עץ למטבח יוקרתי

אזור מגורים בבית החוף בברזיל

בית מגורים אזור החוף ברזיל

חיפוי קיר עשוי עץ בחדר האמבטיה

חדר אמבטיה מחופה עץ

גרם מדרגות מעניין בפטיו

מרפסת מדרגות מעניינת

בית חוף בברזיל – חזית חדשנית ובנייה פתוחה

בית החוף ברזיל

בית חוף מודרני בעיצוב אלגנטי

מודרני-חוף-בית-אלגנטי-עיצוב

שרטוט בית עלים

שרטוט בית עלים

אדריכלים: Mareines + Patalano