בית מינימליסטי מודרני

הווילה המודרנית היא דוגמה מצוינת לאדריכלות מינימליסטית. בית הנופש תוכנן על ידי Min Day Architecture והוא ממוקם על מאגר הקרח Okoboji. המיקום הייחודי – באמצע הטבע – נתן השראה לאדריכלים ליצור את העיצוב שלהם. הבעלים ציינו בית נעים עם נוף לאגם. זה מודרני בית ליד האגם מפותח.

בית אגם בעיצוב מודרני

עיצוב בית מינימליסטי - בית על האגם

המעצבים השתמשו בחומרים ומערכות שונות-מבני עץ עם מסגרות פלדה, לוחות בטון חלולים, לוחות קיר עשויים אלומיניום, פוליקרבונט, לרבד וחומרים מתקדמים אחרים. בפנים מרשימים בית ליד האגם עם פנים אלגנטי עם ריהוט מודרני ונעשה בעבודת יד ומרקמים באיכות גבוהה. הריהוט מציע מעמד יוקרתי יוקרתי – המטבח הלבן עם ארונות מטבח מעץ ליבנה ושלושה דלפקי מטבח מבריקים מפלדה ישמחו כל טבח. רצפות בטון צבעוניות ותאורה מעניינת מסייעות להגדיל את גורם התחושה. חדר האוכל מתחבר בצורה חלקה למטבח – שולחן אוכל עגול מבטיח ערבים נעימים רבים עם משפחה וחברים. צינורות ניאון מאירים את החדר ויוצרים אווירה נעימה.

פנים מפואר ונוח – Haus am See

חדר אוכל מינימליסטי

קישוט צבעוני - סלון

בפנים המודרני בית ליד האגם שום דבר לא נחסך – ריהוט אקסקלוסיבי ובעל ערך מרתק גם בחדרים האחרים. צבעים חזקים בחדרי האמבטיה, כגון ירוק או כתום, כמו גם מראות גדולות יוצרים אווירה אופנתית. הרבה ארונות פונקציונליים מתחת לכיורים מבטיחים שלכל אחד מבני המשפחה יש מקום אחסון משלו. בחדר השינה, הנוף היפה של האגם מתגלה בזכות הריהוט המינימליסטי. זֶה בית ליד האגם מ יום מינימום מרשים עם העיצוב המסוגנן והפנים האלגנטי שלו.

כסאות אלגנטיים בצבע

פנים מינימליסטי – כסאות צבעוניים

ריהוט כתום בסלון

בית מינימליסטי עם נוף מעולה

מטבח מודרני בבית מינימליסטי

מטבח מינימליסטי מודרני

עיצוב מודרני - חדר אמבטיה כתום

עיצוב אמבטיה מודרני

בית מודרני ליד האגם

חזית עץ – בית על האגם

קיר מזוגג גדול

חזית זכוכית – בית מינימליסטי מודרני