עיצוב פנים דירה מודרני

אלה עיצוב פנים מינימליסטי הוא פרויקט של לורה אלווארז אדריכלות. הדירה המקסימה בת שתי הקומות שאתם רואים בתמונות למטה ממוקמת באמסטרדם, הולנד. הקומה הראשונה של הבניין משתרע על 70 מ”ר. קומה זו כוללת אזורי מגורים שונים, המשולבים בחלל משותף. חלוקת החדרים בדירה זו עם פנים מינימליסטי למעשה מראה סידור של האזורים האישיים, המוגדרים היטב.

עיצוב פנים מינימליסטי בדירה של לורה אלווארז אדריכלות

מינימליסטי-עיצוב פנים-דירה-הולנד

בהתאם למגמות, ה עיצוב פנים מינימליסטי נטישה מוחלטת של כל החלקים הדקורטיביים או המגושמים של העיצוב. באופן זה בית מרווח ומואר מתגלה מול מבטו של המבקר, מרוהט בריהוט נפלא. גרם המדרגות הפלדה האלגנטי עם קווים גיאומטריים ברורים הופך את העיצוב פנימה עיצוב פנים מינימליסטי זה אטרקטיבי במיוחד.

עיצוב פנים מודרני – אלמנטים לבנים ועץ

מודרני-עיצוב פנים-לבן-אפור

אלה עיצוב פנים מינימליסטי מציע הפתעות רבות, כגון סדרה של צוהר גדול למעלה שמאפשרות לאור השמש להציף את החדר. עם זאת, אזורי המגורים מצוידים במגוון אורות המעניקים לעיצוב קסם מיוחד. באופן כללי כל פרט בזה מרתק עיצוב פנים מינימליסטי האורחים בלעדיות ומציעים אווירה ייחודית באמת.

פנים מינימליסטי בפינת האוכל

אזור מינימליסטי-פנימי-אוכל

ריהוט מעוצב ואביזרים מסוגננים הם חלק מהאטרקציות שיש עיצוב פנים מינימליסטי הצעות. החומרים והמרקמים בהם נעשה שימוש מרתקים. יש גם מערכות אחסון מאוד פונקציונאליות. יתר על כן, הרצפה האפורה הדקה בשילוב אלמנטים מעץ אחרים מוסיפה הרמוניה לריהוט. עובדה מעניינת היא שהפנים המודרני והמינימליסטי הזה נמצא למעשה בבניין ישן שקטלג כאנדרטה לאומית.

שולחן קפה מעץ יוצא דופן

יוצא דופן-שולחן-קפה-עץ

מדרגות מודרניות לבנות

לבן-מדרגות-עיצוב מודרני

עיצוב מטבח מינימליסטי

עיצוב מטבח מינימליסטי

דלת הזזה מעץ כמבטא

לבן-קירות-ועץ-אלמנטים-מודרני-קישוט פנים

עיצוב פנים מינימליסטי לבן

לבן-מינימליסטי-עיצוב פנים

מערכת אחסון פונקציונלית

מערכת אחסון פונקציונלית

חלון גג בעיצוב פנים מינימליסטי

צוהר-מינימליסטי-עיצוב פנים

עיצוב חדר שינה למעלה

עיצוב חדר שינה קומה עליונה

עיצוב אמבטיה מודרני

עיצוב אמבטיה מודרני

אלמנטים מעץ כקישוטי קיר

אלמנטים מעץ-מודרני-דקורציה

עיצוב פנים מינימליסטי לבן