וילה M – מאת בריאן דילארד ארכיטקטור מאוסטין, ארה”ב

 בית אדריכלות מודרני בארה

האלגנטי עיצוב פנים מ Villa M עומד בניגוד לאדריכלות המודרנית במיוחד. הבית המופלא תוכנן על ידי בריאן דילארד אדריכלות וממוקם באוסטין, טקסס. בעל הבית צרפתי כך שהפנים תואמים את המורשת התרבותית שלו. הדגש הוא על השילוב של ריהוט עתיק מעוטר ועיצוב פנים גיאומטרי.

תכנית עיצוב פנים אלגנטית – תערובת של עתיק ומודרני

עיצוב בית מודרני - Schiwmmbad פתוח

בית זה מדגים באופן מושלם כיצד האדריכלות המודרנית מספקת את הרקע האידיאלי לריהוט מעוטר ועתיק. האלגנטי עיצוב פנים נהנה מהצורות הזוויתיות של הפנים. זוהי גלריה לאמנות מודרנית המרשימה מבחינה ויזואלית בשל המבנה הפשוט שלה. תכנית עיצוב הפנים תוכננה כך שהרהיטים יוכלו להגיע לשלהם.

תערובת העתיק והמודרני מרשימה עם האלמנטים הדקורטיביים, הצבעים הבהירים והדוגמאות המרגשות. האדריכלות המודרנית שולבה עם חומרים מסורתיים כגון אלון, חלוקי נחל ואריחי טרצו. קולקציית הרהיטים העתיקה נראית יוקרתית ומזמינה. זכוכית מוראנו, נברשות וציורים גורמים לעיצוב הפנים להיראות נצחי ומרגש.

עיצוב פנים אלגנטי – מחובר לגינה

ספת עור באזור המגורים

הצרפתים מפורסמים בעולם בזכות עיצוב הגינות שלהם. חשבו על גני ורסאי המדהימים. בעיצוב גינה מודרני זה, אזור הגינה היה משולב עם אזור הבריכה. דלתות הזזה מזכוכית מחברות בין אזורים פנימיים וחיצוניים בחודשי הקיץ. השילוב של צורות גיאומטריות והצורות האורגניות הרכות של הצמחים משקף זאת עיצוב פנים תכנית של בריאן דילארד.

מאת ג’אז

פנים אלגנטי באחוזה בטקסס

מדרגות מינימליסטיות מודרניות וריהוט עתיק

בית יוקרה בארצות הברית

ארון בגדים אלגנטי עם שולחן עץ

ארון עיצוב פנים מודרני

מטבח אלגנטי מודרני – ארון אדום

מטבח אלגנטי - ארון אדום

בית חצר מודרני בטקסס

בית חצר בארה

בריכת שחייה מודרנית בחצר האחורית

בריכת שחייה חיצונית מודרנית

עיצוב חדר אמבטיה אלגנטי ובהיר

חדר אמבטיה מודרני