גידול זקן מאיץ חולצת גילוח-להב

המאמר של היום מספק חומר קריאה מעניין לגברים שהם שלך להאיץ את צמיחת הזקן רוצה. לעתים קרובות נשאלת השאלה מדוע כל כך הרבה גברים רוצים לעורר את צמיחת הזקן שלהם. הרצון לצמיחת זקן מהירה יותר בהחלט לגיטימי. למרות ששיער הפנים נתפס לרוב רק כביטוי של גבריות, לבישת זקן היא יותר ביטוי לאינדיבידואליות ויחס לחיים. אם החלטת לתת לזקן שלך לגדול, ריכזנו עבורך מידע שימושי וטיפים אודות צמיחת הזקן עבורך.

להאיץ את צמיחת הזקן – מה לעשות, טיפולים ותרופות לצמיחת זקן

זקן-גידול-גילוח-גילוח-קצף-גבר

בין אם החלטתם על סגנון שיער זקן חדש או שמתם לב לכמה כתמים בפנים בהם הזקן שלכם אינו סדיר, צמיחת הזקן קשורה בראש ובראשונה בסבלנות ובזמן. בין אם יש לך זקן מלא ומפואר מההתחלה יש נטייה גנטית. זה בשום אופן לא אומר שלא ניתן לשפר את צמיחת הזקן. לדוגמה, אם אתה מתחת לגיל עשרים והשפם שלך הופך דק ורך ממש מעל השפה העליונה שלך, אין צורך לדאוג. אצל חלק מהגברים, גידול הזקן המובהק מתרחש רק בשלב מאוחר יותר. האמירה הפופולרית אומרת שהרגיל לְגַלֵחַ מקדם צמיחת זקן. לאחר גילוח, שיער הזקן מרגיש חזק יותר מכיוון שהשיער כבר לא מחודד. הסיבה לכך היא שהוא מנותק בנקודה העבה ביותר שלו. מהירות הגידול כמעט ואינה מושפעת מגילוח והשפם לא ממש מתעבה. שורשי השיער אחראים לאיכות שיער הזקן ולצמיחתו, ולכן הרושם שגילוח יכול להאיץ את צמיחת הזקן הוא אשליה.

זקן קצר-אלגנטי-חליפה-תסרוקת

ההורמון טסטוסטרון מאפשר לשיער הראש שלך לנבוט כמו גם לשיער הזקן שלך. אבל זה לא אומר שיותר טסטוסטרון יכול לעורר צמיחת שיער, זה פשוט הופך את השיער הקיים לחזק יותר. מקובל לחשוב שטיפול הורמונלי גורם לשיער הזקן לצמוח מהר יותר ובאופן אחיד יותר, או להסתיר פערים קטנים. עדיף לא לקחת תוספים הורמונליים. אתה יכול להשפיע על עובי הזקן, אך לא על התפלגות זקיקי השיער.

תסרוקת פומפאדור לגברים – רעיונות סטיילינג לתספורת הפופולרית

50 תסרוקות מגניבות לבנים קטנים ותספורות במגמה

10 מגמות האופנה לגברים בעונת הסתיו-חורף 2017/2018

חתן-מסרק-זקן-שיער-אפור

כמו כן, זכור כי עלייה בהורמון זה עלולה לגרום לנשירת שיער מוגברת בראש מכיוון שרמות הטסטוסטרון משפיעות על צמיחת השיער. אם אתה מודאג לגבי טיפול הורמונלי, עליך לפנות לייעוץ רפואי. במקום להכפיף את עצמך להפריע לאיזון ההורמונלי, ישנם אמצעים טבעיים רבים להשפעה חיובית על ייצור הטסטוסטרון בגוף ללא סיכון. ניכנס להלן למטה.

תספורת בסגנון זקן-זקן-מטופחת

פערים בזקן וצמיחת זקן לא אחידה יכולים להתרחש עם כמה מחלות שיער. ניתן לבצע טיפולים טיפוליים לנשירת שיער מעגלית או לגובה הקצר המולד של הזיפים, אך אלה אינם מחוללים ניסים ועלולים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. כאלה הם טיפול בלייזר השברירי, טיפול באבץ במינון גבוה ואימונותרפיה מקומית על ידי מריחת קורטיזון. בדומה להשתלת שיער בקרקפת, א השתלת שיער בזקן לְהֵעָשׂוֹת. אם שיער הקרקפת שלך חזק מספיק, הוא יכול לשמש תחליף זקן. הטיפול אורך כשעה עד שעה וחצי. במהלך הניתוח, חלקיקי עור זעירים בעלי שורשי שיער מוסרים מהראש ומושתלים על הפנים. ההחלמה אורכת כעשרה ימים ואחרי כעשרים שנים שבועות שיער הזקן החדש מתחיל לצמוח.

משקפיים בסגנון זקן גבר

גם עם שונים משחזר זקן אתה יכול להאיץ את צמיחת הזקן. אתה יכול להבטיח אספקה ​​מיטבית של חומרים מזינים, למשל, עם ביוטין. הביוטין והסיליקה מקדמים צמיחת שיער בריאה. L-ציסטאין הופך את השיער לנפח יותר ולסיליקון השפעה חיובית על השיער והציפורניים. עם תזונה לא מאוזנת הסיליקה מסתכמת. הסיליקה מכילה סיליקון ויכולה להאיץ את צמיחת הזקן. זהו חומר טבעי, מקדם צמיחת שיער שאינו יכול להזיק לגוף.

זקן-עיסוי-מוצרי טיפוח-גבר

ויטמינים מיוחדים לגידול זקן המכילים ויטמינים ומינרלים אחרים ניתנים לרכישה בזול בחנויות תרופות. גברים פונים לעתים קרובות למינוקסידיל המשקם שיער. על ידי שימוש בחומר פעיל זה, העור צריך להיות מסופק טוב יותר עם דם, מה שמקדם את צמיחת השיער. בעוד שגברים עם נשירת שיער יכולים לדווח על השפעה חיובית, עם צמיחת זקן לא סדירה מחלוקת אם מינוקסידיל יכול להשפיע על צמיחת השיער של הזקן.

להאיץ את צמיחת הזקן באמצעים וטיפול טבעיים

מזון עשיר-חלבון-חלב-דגים

לפני שתשתמש באמצעים דרסטיים ותכשירים שונים שאמורים להאיץ את צמיחת הזקן, תוכל לנסות אחד בריא ומאוזן תְזוּנָה לייעל באופן טבעי את התנאים לצמיחת זקן מהירה יותר. פירות וירקות נמצאים גם הם בראש התוכנית התזונתית כאן. תזונה עשירה בחלבונים כמו ביצים, חלב וגבינה צריכה להיכלל גם כן בתזונה. מיתוסים זקן נפוצים כוללים את המזון חרדל ושום. אמור לשפשף את העור בשום או בחרדל כדי להאיץ את צמיחת הזקן. במקום זאת, אתה מוזמן לשלב מזונות אלה בתפריט שלך ובכך להעלות את רמות הטסטוסטרון. מאכלים אחרים כאלה כוללים שיבולת שועל, וניל וסלרי, בין היתר. אחת הדרכים הטבעיות להעלות את רמות הטסטוסטרון היא באמצעות פעילות גופנית. עיסויי פנים ודחיסות חמות גם מעוררים את זרימת הדם, מה שמקדם את צמיחת הזקן. שמני צמחים, כגון שמן אקליפטוס, משפיעים גם הם על זרימת הדם בעור הפנים ובעלי השפעה זהה לזה של העיסוי..

מוצרי טיפוח-זקן-מעיל-גבר

אם אתה חסר סבלנות ורוצה לראות את עצמך עם זקן מהמם בהקדם האפשרי, תוכל לקבל זכיות מהירות בעזרת טיפול נאות בזקן. איכות מוצרים לטיפול בזקן יכול רק לגרום לזקן שלך להיראות נפח וגדול יותר. אם תנקה את הפנים שלך כרגיל ותשטוף אותן באופן קבוע, השיער יהפוך לרך יותר באופן ניכר. אתה מוזמן להשתמש בשמן זקן טוב וליצור אשליה אופטית קטנה. עם זאת, אין למרוח את שמן הזקן על שורשי השיער, שכן שערות הזקן נעשות כבדות ושטוחות יותר. הימנע מהתעסקות עם הזקן שלך מכיוון שהוא יפגע בזקיקי השיער או יגרום לדלקת. לאחר מריחת שמן הזקן, השתמש במברשת או במסרק כדי לסרק את הזקן שלך קדימה קדימה.

זקן-גבר-כחול-עין-צעיר

עם סגנון הזקן המתאים לצורת הפנים שלך והטיפול היומיומי, אתה יכול ללא ספק להפיק את המרב מצמיחת הזקן שלך. ישנן גם מספר חלופות לזקן המלא שבטוח יגרמו לך להרגיש בנוח, לפחות עד שהזקן שלך יהיה באורך שאתה רוצה..