מנורת שולחן מגניבה מעצבת שולחן LED ליד המיטה Abyss

כולנו יודעים שמנורת השולחן היא אחת הדרכים הקלות ביותר להאיר פינה חשוכה בכל חדר או ליצור תאורת אווירה באזור המגורים שלכם. ה עיצובים של מנורות שולחן אך הם כה רבים – עיצובים, צורות, צבעים, מידות וכו ‘, כי עליך לבחור אותם בזהירות רבה. מנורת שולחן יכולה להיות מושכת עיניים אמיתית. עיצובים מנורות יצירתיים אלה עם מושגים יוצאי דופן והטכנולוגיות החדשניות ביותר לא היו משאירים אותך אדיש.

עיצובים יוצאי דופן של מנורת שולחן מאת טאקאשי אישיגורו

עיצובים של מנורות שולחן צצים בספר Takeshi Ishiguro

 

המנורה המתקפלת של טאקשי אישיגורו עם קונספט ייחודי. בהתחלה הוא נראה כמו ספר, אבל אחר כך הוא מפתיע בזוהר הרך המציף ממנו כשפותחים אותו.

עיצובים של מנורות שולחן בהשראת סרטים

מנורת השולחן הטיטאנית צ'ארלס טרוליאן הפילה

אתה זוכר את הסיפור העצוב של טיטאניק? אנשים רבים צפו בסרט הזה יותר מפעם אחת. מנורה זו יוצרה על ידי צ’ארלס טרבליאן מעוצב, בהשראת הסרט הזה, ונשען כאילו שקוע מתחת לפני השטח של השולחן.

מנורות שולחן מעצבות אוהדי הומור שחורים של enpieza

מנורה יוצאת דופן זו תאריך סטודיו לעיצוב אנפיזה מעוצב מספרד. הקולגאו (“לתלות” בספרדית) תלוי מהסרגל האופקי העליון. המנורה נראית פשוטה מאוד, למעט חסרת טעם. או שלמעצבים לא היו רעיונות או שהם מצאו בדיחות שחורות מצחיקות.

לילה טוב עיצוב מנורת שולחן איילין כריסטין בירקהובן מחזיק נרות

נראה שאפילו עם טכנולוגיית LED מודרנית, מעצבים פשוט לא יכולים לוותר על הרעיונות הישנים. לילה טוב איילין מאת כריסטין בירקהובן מבוסס על מחזיק הנר הישן ששימש להדלקה בעת הליכה מחדר אחד למשנהו בחושך. המנורה עובדת עם טכנולוגיית LED ומאפשרת צריכת חשמל נמוכה. חשמל מועבר בין המנורה לבסיס שלה באמצעות אינדוקציה מגנטית ללא חיבור גלוי.

מנורת שולחן אבן טבעית מוערמת אווירה זן

מנורת שולחן מעצב משוכות אדומה גמישה

מנורת שולחן מעצבת מנורת מטבע ג'תרו מייסי

מנורת שולחן מעצבת שרשרת LED Iliara Marelli

nemo מנורת שולחן זרוע גמישה  מנורת נייר denguri Kyouei Design Studio