תליון אורות הוביל עיצוב קו קו מעוגל טכנולוגיה חדשה אופטיקה מודרנית

המעצב הבריטי סמואל ווילקינסון חשף את שני העיצובים הראשונים של מותג התאורה החדש שלו Beem. קולקציית התאורה הראשונה שלו מורכבת משני גופי תאורה תלויי לד, שעיצובם מתאפיין בקווים מעוגלים, ישרים או ספיראליים. על יצירת תאורות Beem הוכרז באפריל במהלך שבוע העיצוב במילאנו. הקולקציה הראשונה של המותג הוצגה על ידי וילקינסון כחלק מקולקציית הסתיו / חורף של חנות קונרן.

אורות תליון beem הוביל אוסף חיוך אור עקומה קו u צורה מודרנית

טכנולוגיית ה- LED העדכנית ביותר עם דיודות גמישות אור גמישות שימשה לשני העיצובים, הנקראים סמייל וקרלי. טכנולוגיה זו היא המאפשרת ליצור נורות בצורותיהן המשעשעות. מבחינה היסטורית, עיצוב נורות הוא אזור שהתפתח בקצב איטי לאורך השנים. הטכנולוגיה של הזמן הציעה רק אפשרות מוגבלת לוריאציות של הצורה.

ההתקדמות במנורות LED עם גופי תאורה גמישים מאפשרות למעצבים לבטא את היצירתיות שלהם ולפתח צורות שבעבר לא היו ניתנות למימוש. Been הוא המותג הראשון בעולם שהטמיע טכנולוגיה זו בצורה כה אמנותית.

גופי תאורה גמישים אורות תליון נימים מודרניים הובילו עיצוב פשוט

נורות התליון LED סמייל מאופיינות בעיצוב גרפי פשוט. סמייל מורכב ממוט זכוכית יחיד המצויד בנימה גמישה ומחובר לבסיס קרמי. הגוף הבהיר והאלגנטי מגיע בשלוש צורות שונות – צורת U, עקומה מעט כלפי מעלה המזכירה פנים סמייליות וקו ישר..

מודרני אורות תליון דבורים LED עיצוב מערבולת מערבולת

נוריות התליון של Curli נראות כמו מערבולת של אור. בהשראת קליגרפיה דקורטיבית, לקורי יש צורה של ספירלה א -סימטרית רציפה העוטפת את מחזיק המנורה.

וילקינסון מאמין שהשוק רווי נורות בסגנון רטרו. מסיבה זו, יש לו מטרה ברורה בראש, כלומר ליצור צורות עכשוויות. המעצבים גילו כי המנורות הקודמות תמיד נוצרו תלויות, כאילו הן זורמות החוצה. שתי נוריות תליון Beem LED צריכות לעשות בדיוק את ההפך. נוצרו צורות שעולות ומפרידות ויזואלית בין החלקים הבודדים זה מזה.

מנורות תליון beem led smile סמואל ווילקינסון קולקציית נורות

הודות לטכנולוגיה החדשה, התאורה פולטת אור חם ובהיר ומשתמשת בכמה שפחות אנרגיה. ניתן לתלות את שני מנורות ה- LED התלויים בנפרד או לסדר אותם בקבוצות. מנגנון סיבוב חדשני, המוסתר בפנים, מאפשר להתאים את האורות בקלות לנורות הסובבות.

* תוכל למצוא פרויקטים נוספים מאולפן סמואל וילקינסון פה