מודרני-מנורות LED-IN-EI-Artemida

אוסף IN-EI מורכב ממקור מנורות הוביל עם רקע יפני-איטלקי ופילוסופיה מעניינת שהשפיעה על העיצוב המדהים, המסוגנן והחדשני שלהם. תסתכל ואם אתה אוהב אותם אתה עדיין יכול למצוא זוג נורות לד אלה בשוק.

מנורות לד IN -EI – מיפן ועד איטליה

מנורת רצפה-LED-תאורה מתקפלת

מנורות הלד המבריקות, הנקראות קולקציית IN -EI, עברו דרך ארוכה להגיע לכאן – על תמונה במחשב האישי שלכם לקריאת מאמר זה. קולקציית IN-EI מעוצבת על ידי מעצבת האופנה היפנית איסי מיאקה. הוא המציא את הגדרות החשיפה האלגנטיות והבלתי רגילות הללו עבור יצרן התאורה האיטלקי ארטמיד. לפני שאני עובר על הסיפור הזה ביפן-איטליה, הרעיון מאחורי מנורות LED IN-EI השתנה מספר פעמים במהלך השנים. אולם המסר החשוב ביותר שהגדרות תאורה אלה נושאות עמם תמיד היה קשור קשר הדוק לשיתוף הפעולה בין צורות תלת מימד ודו מימד ולמבט המתמטי של יופי ואור..

מנורות לד IN -EI – פשוטות, מקוריות ומתכווננות

חומר ידידותי לסביבה-מנורת LED-אייסי-מייאקה

קולקציית IN-EI מציגה זוג מנורות הוביל, זה של צורות דו -ממדיות נפרשות לצללים תלת -ממדיים. כל אחד מה מנורות הוביל הוא פשוט מקופל מחתיכה אחת של חומר בד ידידותי לסביבה בצורת שטוחה דקה. החומרים המשמשים ליצירתו הם בקבוקים ממוחזרים ישנים. סיבים בחומר הופכים אותו לחזק מספיק, כך שאין צורך בתמיכה אחרת או במנגנון מיוחד.

מנורת IN-EI מתקפלת-חדשנית

מה באמת פשוט ומקורי בזה מנורות לד הוא שניתן להפוך כל יצירה לדקה חדשה, אחרת. לא משנה איזו צורה אמנותית יצרת, נורת הלד עדיין תרחף בסלון או בחדר השינה המודרני שלך. מנורת IN-EI זוהרת במגוון הצבעים האפור והלבן הניטרלי, כך שהקימורים המוזרים שתיצרו מתאורת ה- LED האלסטית ייצרו סביבה חידתית יפה..

תאורת LED חדשנית

מקוריותו, הקומפקטיות והפשטות הם מנורות הוביל מתאים ומתכוונן לכל עיצוב פנים ולכל חדר בביתך. ניתן לשלב אותו בצורה מושלמת עם זוג ארונות אקריליק או עם יהירות מסוגננת ורומנטית בחדר השינה שלכם או אפילו בחדר האמבטיה. כמובן, אנו ממליצים לתלות את המנורות IN-EI ממש ליד המדפים הגבוהים בסלון שלך על ידי שילוב המבטאים החשובים ביותר בחדר יחד עם הציורים הגרפיים על הקיר.

IN -EI – נוף יפני ליופי

מנורת תליון IN-EL

הם אומרים: “היופי אינו טמון באובייקטים, אלא באינטראקציה בין הצל והאור, שנוצרו על ידי האובייקטים.” כביטוי יפני פופולרי, הוא מצא את מקומו במגמות הפנים האופנתיות. ההוכחה האמיתית היא מנורת LED IN-EI. מנורה זו מייצגת את תפיסת היופי היפנית על ידי הצגת החלק החידתי ביותר בה.

צללים ואזורים מוארים, כגון מבטאים בחדר הודות ל- IN-EI מנורות לד לשחק במשחק אור נהדר במקום חשוך. הדימויים הדמיוניים הנוצרים על הקיר כהשתקפויות מתיישבים עם הצורות המוזרות של המנורות עצמן.

אביגיל

      מודרני-מנורת LED-צורת 3D