מנורות חיצוניות LED מנורת רצפה SYPHASERA Catellani Smith הרמונית

המעצב והנפח האיטלקי אנזו קטלאני ייסד את חברת קטלאני שלו בשנת 1989 & סמית בוילה די סריו ליד ברגמו. עוד לפני הקמת החברה הציג המעצב המוכשר את קולקציית התאורה הראשונה שלו ביריד התערוכה בפרנקפורט. האורות של קטלאני, שעברו עבודת יד מלאה, זכו מיד לעניין רב. בפוסט של היום נרצה להציג בפניכם את קולקציית Sypha. נורות לד חיצוניות עם קסם טבעי מיוחד הן תוצרי סדרת Catellani החדשה.

עם חפצי האור הייחודיים שלו, המעצב אנזו קטלאני מבטא היבטים מנוגדים. מצד אחד יש את הטכנולוגיה החוסכת באנרגיה שהייתה בשימוש, למשל, בקולקציית Eco-Logic Light, ומצד שני יש את האור הקסום, כמו מנורת הקיר המרתקת Stchu-Moon. בשל הפרדת מקור האור והאובייקט, החפצים המוארים מקבלים משמעות אסתטית מיוחדת והופכים להיות אור בעצמם.

מנורות חוץ חיצוניות SYPHADUEPASSI Catellani Smith הובילו מנורת רצפה גמישה ואלגנטית

אפשר לומר על העיצובים של מייסד החברה אנזו קטלאני שהם יוצאים מהרגיל ומרשימים בפזרנותם. הם מאופיינים בתחכום מפתה וביופי מרומז. עבור כל דגם חדש, Catellani מפתחת לראשונה אב טיפוס. הוא אוהב להשתמש בחומרים שונים ובניסויים בהשפעת האור. ברגע שהופיעה צורה במהלך תהליך זה, Catellani פונה לשלב העיצוב הקלאסי. בעקבות הליך זה, הוא תמיד מביא אור אקספרסיבי לחיים.

מוצריה של חברת Catellani האיטלקית המסורתית & סמית ‘מאופיינים באסתטיקה ייחודית ובאקספרסיביות ויזואלית יוצאת דופן. המעצב הראשי שואב השראה ממוטיבים שונים מהטבע. פתרונות התאורה היצירתיים, המיוצרים בעבודת יד תוך הקפדה על פרטים, מיוצרים במספרים קטנים. באופן זה, לכל מנורה בודדת יש קסם מיוחד מאוד.

SYPHASFERA Catellani Smith פחמן זכוכית רגיל מנורות חיצוניות LED

אחרי אנזו קטלני לקטלאני & סמית ‘יצר את סדרת נורות הלד הדקורטיבית הראשונה שלו, הוא מפתח אורות שהם חלק מהטרנד החדש, כלומר הרחבת אזור המגורים כלפי חוץ על טרסות וגנים. מטרתו העיקרית הייתה להעביר את גופי התאורה הפנימיים החוצה. נורות הלד החיצוניות, המסוגלות לעורר את אותה חום ואווירה כמו האורות המיועדים לשימוש פנימי. מוקד הקולקציה החדשה הוא הזכוכית. צצו צורות פשוטות שהן בהרמוניה עם סביבתן הטבעית, כאילו היו חלק בלתי נפרד ממנה ולא מרכיב מלאכותי. האורות החיצוניים נקראים Syphasera, Syphasfera ו- Syphaduepassi.

SYPHADUEPASSI Catellani Smith אורות חיצוניים הוביל אור אזור חלוקת אור

סדרת Sypha משלימה את קולקציית החוץ של קטלאני עם מקורות אור מתכווננים, הזמינים בגרסאות שונות למים, עציצים ורצפה. הם משתלבים בצורה חלקה בסביבה. ה”צמחים “הזוהרים יוצרים צורות חדשות ויכולים להשפיע על סביבתם. נורות LED חיצוניות אלה אינן משנות דבר שהוא ללא רבב באופן טבעי. אם יש להבין את “העיצוב” כפיתוח של צורות חדשות, יש לתאר אורות חוץ דקורטיביים כמו שלושת הדגמים בסדרה זו כ”לא עיצוביים “. Sypha הוא אפוא פיסת טבע שנותנת אור. הדגמים פותחו באמצעות שיתוף פעולה של גואידו פרנזאן, מאוריציו קווארגנאלה והאגרונום מאוריציו וגיני.

מנורת LED החיצונית Syphasera החיצונית

התאורה של SYPHASERA Catellani Smith התאורה הדגשת אור מתכת מזכוכית פליז

מנורת הרצפה Syphasera של קטלאני & לסמית יש מפזרים גליליים מזכוכית אופל, פרטים עשויים פליז ומוטות דקים ממתכת לכה שחורה. זוהי מנורת רצפה מרתקת לחיק הטבע המציגה מבטאי תאורה פנטסטיים בגינה. השילוב של מוטות מתכת דקים ומפזר גבוה ודק נראה כמו עומס. Syphasera מסתגלת נפלא לשתילה בגינה. המנורה משלבת שלוש נורות Syphasera עם גזעים בגבהים שונים. הם פשוט מחוברים לאדמה וניתן לסדר אותם כרצונך.

SYPHASERA Catellani Smith מנורת רצפה דקה צללית זכוכית אופל

מידע על המוצר:

חומר: ברזל, זכוכית, פליז, מתכת

ממדים:

מידות: H 65/80/110/140 x ראש H 21 x ø ראש 1.5 x עומק התקנה 25 ס”מ

אורך הכבל: 180, 210, 240, 255 ס”מ

כיוון האור: אור לכל הכיוונים

יישור אור: קבוע

הפעלה: באמצעות מתג, חיצונית

מנורות חוץ חיצוניות SYPHASERA Catellani Smith הובילו גופי תאורה אלגנטיים

SYPHASERA Catellani Smith אלגנטיות דקה צורה מינימליסטית פשוטה

SYPHASERA Catellani Smith אורות גן חיצוניים הוביל מפזרים גליליים

הקטלאני & מנורת LED חיצונית סמית ‘סיפאספרה

אורות חיצוניים דקורטיביים LED אור אזור זכוכית פליז SYPHASFERA Catellani Smith

מנורת הרצפה Syphasfera לשטח החיצוני היא מצד אחד הפתרון המקורי של המעצב להעביר את האווירה האופיינית לשימוש פנימי ומצד שני לצמצם את המבנה למינימום. האחרון הוא דרך לשים את האור בחזית. עם יצירת מנורת החוץ הדקורטיבית Syphasfera, המעצב האיטלקי המוכשר יצר אור אטמוספרי במיוחד. כדור זכוכית קטן מונח על מוט פליז ארוך. סידור זה הוא הרמוני במיוחד והופך את חלום ליל הקיץ שלך למציאות.

מנורת רצפת כדור זכוכית SYPHASFERA Catellani Smith מסוג אור אטמוספרי

מידע על המוצר:

ממדים:

מידות: H. 60/75/105/135 x ראש ראש 8 x עומק התקנה 25 ס”מ

אורך הכבל: 180, 210, 240, 255 ס”מ

כיוון האור: אור לכל הכיוונים

יישור אור: קבוע

הפעלה: באמצעות מתג, חיצונית

SYPHASFERA Catellani Smith פליז כדור זכוכית מוט מנורות חיצוניות

מעצב מנורות רצפה של חברת SYPHASFERA Catellani Smith חיצוני

קטלאני & מנורת חוצות סמית ‘סיפאדואפסי

מנורות חוץ חיצוניות SYPHADUEPASSI Catellani Smith הובילו גמיש חינני מתכוונן

דגם מנורת הרצפה Syphaduepassi מאופיין במבנה עשוי פליז ופולט אור אזור מופנה כלפי מטה. המנורה החיצונית החטובה מרשימה עם הצללית החיננית שלה, העומדת בסתירה למבנה החזק בדרך כלל של גוף המנורה לשטח החיצוני. הודות לזרוע האור הגמישה, ניתן להתאים את חלוקת האור לצרכים האישיים. עם Syphaduepassi ניתן להגדיר אזורים ספציפיים בגינה ובמרפסת.

מנורות חוץ חיצוניות SYPHADUEPASSI Catellani Smith הובילו בפליז חטוב

מידע על המוצר:

ממדים:

מידות: H 45/75 x עומק התקנה 25 ס”מ

אורך הכבל: 240 ס”מ

כיוון האור: נקודה

כיוון אור: מתכוונן

הפעלה: באמצעות מתג, חיצונית

מנורות חוץ חיצוניות SYPHADUEPASSI Catellani Smith הובילו לזרוע אור גמישה

מנורות LED חיצוניות מנורות רצפה מתכווננות של SYPHADUEPASSI Catellani Smith

מנורות חוץ חיצוניות SYPHADUEPASSI Catellani Smith הובילו אזור אזור דקורטיבי גמיש

מנורות חוץ חיצוניות SYPHADUEPASSI Catellani Smith הובילו קסם טבעי