תאורת רצפה Led Design-e3light פנסי רצועה-גלאי תנועה חדשני

פסי הלד האסתטיים והפרקטיים פרו פלקס מ- e3light הם פיתוח חדשני חדשני לתאורת שטח מתוחכמת וניתן להשתמש בהם כמעט בכל מצבי החדר. ה תאורת LED עם גלאי תנועה פותח עבור בעל העסק e3light פלמינג ויקטור אנדרסן בזמן שהוא שיפץ את ביתו הפרטי בדנמרק בשנת 2011.

תאורת לד עם פסי אור – אלטרנטיבה פרקטית לכל בית

חדר ארונות עיצוב-מדפים תאורה-גלאי תנועה לד

התאורה של חדר השינה וחדר ההלבשה שלו דרשה רעיון מכוון היטב, שמצד אחד התאים לצרכיו או ללקוח המבין, ומצד שני, ביים את המצב המרחבי הייחודי באופן מושך. המוצר המסחרי פותח מתוך מחשבה על רמה גבוהה של הגנת הסביבה, כך שהוא תומך בנוחות מודרנית. הרעיון היה לשלב אור לד רגיל עם גלאי תנועה.

פס LED גמיש – יעיל בכל חדר

רצועות לד עם עיצוב חיישן תנועה-רעיונות לחדר תינוקות-תאורה מעומעמת

רק תארו לעצמכם, מה היה העולם בלילה ללא אור חשמלי? האור מקיף אותנו ואנו תלויים בו. רצועות לד לכל פלקס זמינות באורכים של 2.5 מ ‘ו -5 מ’ וניתנות לחלוקה במרווחים של 10 ס”מ. 60 דיודות מותקנות למטר. הודות לגמישותן, ניתן להתאים את הרצועות לצרכים וליישומים האישיים שלך. פסי החשמל מצוידים באספקת חשמל ומציעים טמפרטורה של 3000 קלווין ולכן הם אידיאליים לתאורת סביבה. הספק המנורה הוא 4.8 וואט / מ ‘.

Led Strip pro Flex מ- e3light

רעיונות תאורה לחדר ילדים יצירתי חיישן רצועות לד גמיש

רצועות לד אוטומטיות הן מאוד פרקטיות וחוסכות זמן. אם הרצפה מוארת מלמטה על ידי פסי LED, זה נראה נהדר. בנוסף לאפקט האסתטי גרידא, תאורת LED יתרון נוסף עם חיישן התנועה – ילדים קטנים יכולים למנוע את הסיכון של הקטנים להיפצע בקצוות ופינות חדות. החדר מואר באופן אטרקטיבי ובריאות הילדים מובטחת.

תאורת לד עם גלאי תנועה

תאורה בעיצוב חדשני-חדשנות גלאי תנועה לד רצועת e3light

E3light מייצג פיתוח בר קיימא ומקדם את השימוש במקורות אור חסכוניים וידידותיים לסביבה. על מנת להגביל את ההשפעה השלילית על הסביבה, קבוצת e3light פתרונות תאורה חדשניים וחסכוניים באנרגיה.

פתרון תאורה חכם

חדר הלבשה עם תאורת LED, תאורה חדשנית-חדר שינה

רצועות אור גמישות

רצועות אור מודרניות לד פתרונות חדשניים תאורה-מטבח e3light קבוצת