סלון מעוצב בצורת סולם מעצב קונספט

לעתים קרובות אין לזלזל בתאורה עקיפה – אך דווקא האור המאופק מנורות הקיר עוזר ליצור אווירה של תחושה טובה. אנו מציגים בפניכם אחד מנורת קיר מודרנית, שהופך את האור לאלמנט דקורטיבי.

מנורת קיר מודרנית או קישוט מסוגנן?

תליית עור מסוגננת בעיצוב מינימליסטי

עיצוב MSDS Ladder Light בהשראת השרשרת. בדומה למחרוזת אלגנטית, היא מעטרת מנורת קיר מודרנית את קירות הדירה ומפזר אור רך בחדר. המנורה מחקה את צורת הסולם וניתנת לתלייה על הקיר. השילוב בין שני חומרים שונים מאוד כגון עור ונירוסטה מושך תשומת לב. הצבע החום-חום-בז ‘הניטרלי של אלמנטים מעור עומד בניגוד למשטח המלוטש ביותר של הנירוסטה. ששת מקורות האור יוצרים אפקטים של תאורה אמנותית ותורמים לאווירה נעימה.

מנורת קיר מודרנית עם נוכחות חזקה בחדר

עיצוב קיר מסוגנן נירוסטה

ה מנורת קיר מודרנית מעורר השראה עם צורה פשוטה אך מאוד מסוגננת וייצור מדויק. האור העדין של המנורה מרגיע את העיניים ומרגיע את החושים לאחר יום ארוך בעבודה. אנשים הסובלים ממיגרנות בטוח יסקרן את העיצוב. התאורה היא לא רק פרקטית, אלא גם דקורטיבית במיוחד. Eycatcher מתאים היטב לנשמות רומנטיות ויכול להעלות אווירה נעימה וקדושה בחדר האוכל. ריהוט מינימליסטי ופוריסטי בהחלט ירוויח ממנורת הקיר החדשנית. בין אם מדובר בפינת ישיבה נעימה או פשוט כמבטא במסדרון – העיצוב מציע אינספור שימושים אפשריים.

סטודיו המעצבים הקנדי MSDS ידועה זה מכבר בפרויקטים היצירתיים שלה. חפצי אור אומנותיים שנעשו על פי עקרונות בסיס מינימליסטיים הביאו להם פופולריות. המעצבים המוכשרים תמיד מחפשים השראה חדשה ואינם חוששים להתנסות בחומרים וצורות. המנורות מתאפיינות באסתטיקה פשוטה.

קונספט מקורי, ייצור מדויק – מנורת הקיר המעוצבת מבית MSDS

תאורת אווירה קלה של אור לקיר