רעיונות-תאורה-בחדר השינה-מגוון צורות

ה תאורה בחדר השינה הוא האלמנט המושלם שמשלים את עיצוב הפנים שלך ויוצר את מצב הרוח הנכון בחדר. ישנם הרבה רעיונות מעניינים ומודרניים לגבי היכן וכיצד להתאים את התאורה שלך כך שתוכל להפוך את חדר השינה הרגיל שלך לעולם פנטזיה.

תאורה בחדר השינה עם אורות כדוריים

רעיונות-תאורה-בחדר-אורות-כדור

כמה ממקורות האור המעניינים ביותר הם בעלי צורה כדורית – אורות כדוריים. אתה יכול להרכיב את האורות על התקרה או על הקיר וליהנות מהיופי הפשוט והמודרני של צורותיהם הרכות. בחר אורות בגדלים שונים למראה מעניין וסדר אותם בבלגן. אתה יכול אפילו להשתמש בכדורים זוהרים מרובים, אך עם זוהר רך.

תאורה עקיפה בחדר השינה

רעיונות-תאורה-בחדר-שינה-מתחת למיטה

אם אתם מחפשים רעיונות לעקיפים תאורה בחדר השינה תסתכל על ההצעה השנייה שלנו. כדי ליצור אווירה רומנטית, בחר במנורות רצפה או רצפה. בחושך הם נראים כמו משהו מעניין ויוצא דופן, מושכים מייד תשומת לב ויכולים לשמש כקטעי מבטא. אם אתה רוצה ליצור רושם קסום, בחר צבעים בהירים וצורות מקוריות.

צורות יצירתיות מטורפות

רעיונות-תאורה-בחדר-שינה-צורות יוצאות דופן

הגרסה השלישית עבור תאורה בחדר השינה, מה שהיינו ממליצים הוא לשבץ את האורות ולהפוך אותם לחלק בלתי נראה מעיצוב הפנים. זה ייצור אווירה אינטימית על ידי הזרמת אור רך מאחורי המיטה, כוננית, ארון בגדים.

אורות תליון בעיצוב רומנטי

רעיונות-תאורה-בחדר-תאורה-תליון

אחרון חביב, אם אתה רוצה משהו קלאסי יותר, אל תשכח שמנורות הלילה והפמוטים לעולם לא יוצאים מהאופנה ונותרים להיט נצחי בתאורת חדר השינה. העיצובים, הצורות והצבעים שלהם מתפתחים כל הזמן כדי להשיג מראה מודרני ומינימליסטי שלא נראה משעמם כלל. ואכן, העיצובים החדשים יביאו את הסגנון והקסם שאתם רוצים לחדר השינה שלכם.

תקרה תלויה ותאורה עקיפה

רעיונות-תאורה-בחדר השינה-תלוי-תקרה

100 רעיונות חיים לעיצוב חדרי שינה בסגנונות ריהוט שונים

מנורה גדולה על התקרה

רעיונות-תאורה-בחדר-שינה-גדולה-תקרה-מנורות לילה

אווירה אינטימית

תאורה עקיפה-חדר שינה-אווירה אינטימית

מקורות אור שונים

רעיונות-תאורה-בחדר-ארונות-ארון

מאחורי המדף

רעיונות-עקיפה-תאורה-חדר שינה-מאחורי מדף

קיר שחור

רעיונות-תאורה-בחדר-שינה-מבטא-שחור-פמוטים