מנורת רצפה מודרנית-דקורטיבית-לוכדת עיניים-סלון-טוטם

תאורה היא אחד המרכיבים בבית שלך שלעיתים נשכחים. אמנם לפונקציונליות יש חשיבות רבה, אך העיצוב מושך את עינינו. מנורת רצפה מודרנית היא אלמנט דקורטיבי חשוב בחדר. מנורות רצפה מודרניות מועדפות בחדרי מגורים ומשפחות, ספריות ובכל מקום בו תוכל לנוח וליהנות מהבית שלך. מנורות רצפה התפתחו עם השנים. את מה שפעם היה פונקציונלי בהחלט מחפשים כעת כאלמנט עיצובי שכל בעל בית מתפעל ממנו בדירתו המודרנית. תסתכל על העיצובים הייחודיים האלה.

מנורת רצפה מודרנית הגונבת את ההצגה

מנורת רצפה מודרנית-שילוב-שולחן קפה

למרות שאתה עשוי לחשוב שמנורות צריכות לעמוד רק בפינה ולהאיר את סביבתן, מנורת הרצפה המודרנית היא יצירת אמנות פיסולית שיכולה לשנות את החדר שלך. מנורות רצפה יכולות להיות גם רב תכליתיות. קח את מנורת הרצפה המודרנית הזו של דייגו, המשמשת כשולחן צד עם צורתה הפיסולית. מנורה ייחודית עם סגנון ואלגנטיות.

מנורת רצפה מודרנית – מקורית וייחודית

מנורת רצפה מודרנית-סלון מסוגנן

אל תפחד לבטא את הסגנון האישי שלך בעזרת מנורות רצפה מודרניות. היופי באלמנטים עיצוביים פונקציונאליים אלה הוא היכולת לתת לנשמה לזרוח. אלגנטי ומודרני, אקלקטי ומסורתי, אין גבול לסגנונות העיצוב. אתה יכול לא רק למקם את מנורת הרצפה המודרנית שלך בסלון, אלא במקומות לא צפויים לאפקט מדהים עוד יותר – במסדרון שליד הכניסה, בפינת הקריאה או בחדר השינה..

לוכד עיניים דקורטיבי

 semjase-מודרני-מנורת רצפה-לוכד עיניים

מנורת הרצפה המודרנית תהיה נושא שיחה מרגש מכיוון שהיא מטילה את הזוהר הרך באזור המגורים. למרות שמנורות רצפה בהחלט אינן חדשות, “ההמצאה מחדש” של מנורות הרצפה המעוצבות הללו נכנסת לעיצוב שלהן ועם היכולת הייחודית לרתק כל חדר.

BANTÙ Till Lesser

  מנורת רצפה BANTÙ-Till-Lesser-modern-modern

 צורות גיאומטריות

מנורות-רצפה מודרניות-צורות-אמנותיות-מושכות-עין-גיאומטריות

 ORIOLED

קריאת מנורות רצפה מודרנית ORIOLED

   מטרה דקורטיבית

מנורת-רצפה מודרנית-לוכדת עיניים דקורטיבית

 אלמוג

אלמוגים-מודרניים-מנורת רצפה-עיצוב צ'יס

 כמו פרח

מנורות-רצפה מודרניות-פרחים

 מנורת “חייזר”

מנורת-רצפה מודרנית-רוח-חייזרית

חייזר-מודרני-מנורת רצפה-לוכד עיניים

 ויביה ג’אז

מנורת רצפה vibia-jazz-modern-modern

ויסו  מודרני-מנורת רצפה-דקורטיבי-מושך את העין-ויסו

פסיפס קיר

מודרנית-אדומה-מנורת רצפה-ספה-פסיפס