תאורת בריכת לד נחל-מתחת למים-זרקור-גינה-אח

בחיי היום יום העמוסים בדרך כלל אין מספיק זמן ליהנות מבריכה משלכם בגינה. לעתים קרובות אתה חוזר הביתה מאוחר מדי כשהשמש כבר שקעה. למי שאין זמן במהלך היום ולמי שרוצה לבלות ערבים נעימים בגינה, אנו מספקים רעיונות וטיפים לאחד תאורת בריכה לד שמוסיף דגשי אור יפים לעיצוב הגינה.

תאורת בריכה לד – תהנו מהגינה בערב

תאורת בריכת LED לגינה-מים תכונות-דמויות גן-רפידות שושן

ההנאה שבבריכה מתממשת כשאפשר לראות אותה וליהנות ממנה בערב. התקנת נורות לד בבריכה תאריך משמעותית את זמן ההנאה. לדוגמה, תוכלו לערוך ארוחת ערב בגינה המוארת במקום בחדר האוכל – רעיון טוב לחודשי הקיץ.

אפקטים של תאורה יפים עם תאורת בריכה LED

תאורת בריכות לד חסכונית באנרגיה-בריכת דגים-גדולה-גינה-מודרנית

נורות לד נעולות ולכן מתאימות לשימוש מתחת למים. אלה יכולים לשמש כדי להאיר בריכות עם צמחי מים או דגים כדי לקבל אפקט יפה. זה ממש מרגיע לצפות בדגי השחייה, מה שאפשר גם עם תאורת בריכות LED בשעות הערב. אך עליך לתכנן היטב את התאורה הנכונה – יותר מדי או מעט מדי אורות יכולים להרוס את האפקט המושג.

להאיר את האזור סביב הבריכה בעזרת מנורות LED

תאורת בריכה לד להאיר בריכה גדולה-מפלים-צמחים

תאורת בריכת לד לא צריכה להיות בהכרח מתחת למים. אפשר גם להאיר את שטחי הגן או הצמחים מסביב לבריכה. אז יש לך שוב נוף של המים, למרות שלמעשה אין בהם אור. אם יש לך צמחים או עצים יפים סביב בריכת הגן, אתה יכול לציין זאת באמצעות נורות LED.

תאורת בריכה LED חסכונית בחשמל באזור הגן

תאורת בריכות לד סולרית-מודרנית-גינה-תאורה חלשה-גינה

תכונה חשובה של תאורת בריכות LED היא יעילות האנרגיה שלה. במשך שנים היו מנורות הלוגן תקן בתעשייה והיו בשימוש נרחב. עם זאת, למנורות LED עוצמת אור חזקה בהרבה, חיי שירות ארוכים יותר וחסכוניות באנרגיה וידידותיות לסביבה. ניתן להתקין אותם במים חמים או קרים. יתרון אחד הוא שניתן לתלות אותם על שנאי הלוגן. כל מי שכבר התקין הלוגנים יכול להחליף אותם בקלות עם נוריות LED.

נורות לד או הלוגנים לבריכה

תאורת בריכה-הוביל-בריכה-גינה-אבנים-דמויות גן-צמחים

הרכש של מנורות לד לבריכת הגן נראה יקר יותר מהלוגנים, אך אם מתחשבים בנכסים היעילים יותר באנרגיה, אפשר לראות שתאורת בריכת ה- LED כולה זולה יותר.

התקנת כתמים שקועים לד – חיבור לחשמל

בריכה-תאורה-הובלת-מתחת-מים-זרקורים-מפעל חסכוני באנרגיה

כתמי LED שקועים מותקנים בבריכה על ידי הנחת כבל החשמל ותקע את המים. מכיוון ששילוב המים והחשמל מסוכן, אנו ממליצים להשאיר את התקנת תאורת בריכת ה- LED לאיש מקצוע.

תאורת בריכה לד עם שינוי צבע

בריכה-תאורה-הוביל-מפל-אבנים-צמחים-ערב-מואר-גינה

יש מבחר גדול של צבעים לנורות לד וניתן למצוא דגמים עם שינויי צבע בין מגוון המוצרים הגדול. הם מגיעים גם בגדלים שונים של זרקורים ומתאימים לכל בריכה. תאורת בריכת לד יוצרת אפקטים של אור קסום במים ובעלת אפקט אטמוספרי.

בריכה מוארת בטוחה יותר

תאורת בריכה-לד-מוארת-גינה-נווה מדבר-דמויות גן-וילה-צמחים

בריכה מוארת היא לא רק יפה יותר, היא גם בטוחה יותר. הזרקורים במים או בסביבתם מפחיתים את הסיכון לנפילה. הילדים שלכם יכולים לשחק בבטחה על המרפסת או בגינה. אתה יכול גם לראות מה קורה בבריכה בערב.

סוגי תאורת בריכה עם LED

תאורת בריכה-LED-ספוטים-כתמים-כחול-מים תכונה-מזרקה-מרחפת-מדרגות

יש מגוון רחב של תאורת בריכות LED בשוק. כתמים או רצועות LED שקועות, מנורות בריכה צפות, בולטות ואורות כנים בגדלים וצורות שונות הם הגרסאות הפופולריות ביותר. אתה יכול לבחור נורות לד מתאימות לבריכה שלך על פי מידותיה. בגינה זו עם לוחות מדרגות צפים בבריכה, כתמים שקועים משמשים במים ובמזרקה הקטנה כתאורה.

תהנה מהבריכה המוארת בכל עונה

בריכה-תאורת-הוביל-גן כפרי-ערב-מואר-מזרקה-עגולה-מודרנית

אתה יכול גם להסתכל על בריכה מוארת בחורף ממרפסת מקורה או מחדר עם קירות זכוכית.

תאורת בריכה המונעת על ידי שמש

בריכה-תאורה-הוביל-שמש-לבן-זרקורים-קטן-מפל-גדר לבנה

תאורה לבריכה עם מנורות שמש LED עוד יותר ידידותית לסביבה וזולה לא פחות. ההרכבה שלהם קלה יותר מזו של נורות הלד האחרות. בנוסף, מנורות המופעלות על ידי סולאריות נדלקות מעצמן כשחושך, כך שתוכל לחצות משימה מרשימת הבדיקות.

בריכה מוארת עם נחל בגינה

בריכה-תאורה-לד-צמחים-אבנים-גינה-נווה מדבר-גדר עץ

בריכות נטועות עם תאורה נראות יפות ויוצרות נווה מדבר משלהן אפילו בעיר. הצמחים מספקים אוויר צח וריח נעים, שבדרך כלל קשה למצוא אותם בערים גדולות.

בריכת גן עם תאורת לד כחולה

בריכה-תאורה-לד-כחול-אפקט-אור-צבע-החלפת-בריכות-אבנים

תכונה נחמדה של נורות ה- LED היא פונקציית שינוי הצבע. הוא מתאים במיוחד לבעלי גנים המעוניינים בעיצוב צבעוני לאזור החיצוני. אתה יכול לבחור את עוצמת הצבע ולשנות את עצמך ואפילו לשלוט בה באמצעות שלט רחוק.

שלוט בתאורה בבריכת הגן באמצעות הטלפון החכם שלך

בריכה-תאורה-הובלה-קטנה-טוב-אבן-גינה-שביל-בריכה

קיימים בשוק כבר חיבורים כאלה למכשירי בריכה המאפשרים שליטה מרחוק. אתה צריך רק סמארטפון וחיבור WLAN כדי להדליק ולכבות את משאבת המסנן ומנורות LED.

תאורת בריכה לד עם ייצור חום נמוך

בריכה-תאורה-לד-חשכה-מפל-בריכה-אבנים גדולות

יתרון נוסף של נורות הלד הוא שהן מפתחות רק מעט חום וכמעט אינן יכולות לשנות את טמפרטורת המים. כך שהסביבה הרגילה של הצמחים או הדגים בבריכת הגן אינה מוטרדת מהתאורה.

תאורה עמומה לבריכה מרגיעה בגינה

בריכה-תאורה-הובלת-מתחת-למעט-מים-גינה-ערב-צמחים-שושן

הזרקורים השקועים ומנורות הלד סביב הבריכה תורמים לאורם החם לאווירה מרגיעה. אם האור הנבחר הוא לבן, אתה מרגיש שאתה ביער ורואה רק את אור הירח.

הרפיה בערב עם נוף לבריכה המוארת

תאורת בריכה-לד-אורות-זרקורים מתחת למים-שינוי צבע

אם יש לכם אזור עם ספת גן או כסאות עם נוף לבריכה, תוכלו לראות רק את המים השחורים ללא תאורת הבריכה. לעומת זאת, עם נורות לד מתחת למים, ניתן להבחין בכל פרט, כגון אבנים או עיטורים אחרים בתחתית הבריכה, אך רק כשהמים צלולים..

בריכה עם תאורה בצבעים שונים

בריכה-תאורה-הוביל-צבעים-סגולים-צהובים-משתנים-מפל

נווה המדבר הקטן שלכם בגינה יכול להיות מעוטר בתאורה. מפל נוצץ עם צבעים שונים ברמות השונות הוא רעיון נחמד לגנים קטנים או גדולים.

תאורת בריכת לד מציגה את הצמחים בערב

בריכה-תאורת-הובלת-זרקורים מתחת למים-מים-שושן-עלים-צמחים

תאורה תת מימית מאפשרת תצוגה טובה יותר של הצמחים בבריכה. חבצלות המים או עלי שושן המים מקבלים זוהר נעים ותוכלו להחליט בעצמכם את צבע האור.