מגמות מנורות תאורה במנורות רצפה

בעבר, מנורות ואורות שימשו רק כדי להבריח את החושך ולהאיר חדרים שבהם אין מספיק אור יום. כיום גופי התאורה לא רק מספקים בהירות בחדר, אלא גם משמשים כאביזרים מסוגננים לבית. אורות בצורת נורה, כבלים צבעוניים ואהילים עם משטחים מתכתיים הם בין מגמות המנורות הפופולריות ביותר מהשנים האחרונות. במאמר אנו חושפים אילו דגמים ועיצובים נמצאים כיום באופנה וכיצד תוכל ליישם בהצלחה את הטרנדים האחרונים בתחום התאורה בביתך.

טרנדים של מנורות 2018/2019

מנורות מגמות חומרים טבעיים תליון עץ בהיר

תאורה היא אמצעי פופולרי לעיצוב חדר מכיוון שהיא משפיעה על רווחתנו. השילוב הנכון של אורות קיר, רצפה ותקרה יוצר אווירה הרמונית ויכול להיות מאוד דקורטיבי בו זמנית. מגמות המנורות לשנה זו וכנראה גם לשנה הבאה מגוונות במיוחד ומציעות משהו לכל טעם. בין אם אורות מסוגננים בצורות גיאומטריות, מנורות רצפה פרקטיות או אהילים גדולים בסגנון תעשייתי – עם התאורה הנכונה, הדירה זוכה לאווירה נעימה..

אם אתה רוצה לשים את הבית שלך באור הנכון, אתה בהחלט צודק עם כמה אורות חדשים בפנים. מכיוון שעלויות השיפוץ לרוב גבוהות מהמתוכנן, כדאי לחפש סביב אחר הצעות חיסכון לא יקרות. מבחר גדול של מנורות וגופי תאורה זמין באינטרנט ועם מבצעים מעולים כמו אחת שובר עולמי למנורה אתה באמת יכול לחסוך. את שוברי התאורה ורבים אחרים אפשר למצוא באתר השוברים המפורסם בעולם פיקודי.

מגמות המנורה העכשוויות: תאורה עם כיוון תעשייתי

מנורות מגמות עיצוב תעשייתי מנורה מעל שולחן אוכל

אורות בסגנון תעשייתי הם ללא ספק אחד הטרנדים הפופולריים ביותר של מנורות 2018/2019. של ה סגנון תעשייתי נהנה מפופולריות הולכת וגוברת בפנים בשנים האחרונות והתאורה אינה יוצאת דופן. מנורות תעשייתיות עשויות בדרך כלל מפלדה או אלומיניום ולכן יש להן את קסם הרטרו התעשייתי הטיפוסי. דגמים עשויים נחושת, פליז או מראה חלוד הם מסוגננים ומודרניים במיוחד. המנורות התעשייתיות הטרנדיות מתאימות כמעט לכל סגנון ריהוט, לפיו הן מתאימות ביותר לחדרים גבוהים יותר בסגנון הלופט.

מנורות ניידות הן אופנתיות

מנורות מגמות מנורת רצפה אור קריאה גוון כסף

יצרנית הרהיטים השבדית איקאה היא אחת ממגמות המגמה בכל הקשור לעיצוב פנים. בקטלוג החדש של איקאה המנורות אינן מוצגות בנפרד, אלא כחלק בלתי נפרד מהחלק הפנימי. הם תורמים לאווירה הכללית של החדר ומעגלים את עיצוב הפנים בצורה מושלמת. ניתן להבחין במגמה ברורה של מנורות רצפה, אשר ניתן למצוא כמעט בכל פנים. בין אם כמנורת קריאה ובין אם כמקור אור נוסף לשולחן האוכל – מנורות הרצפה מרתקות בעיצובים ובצורות האלגנטיות שלהן. עם שובר איקאה אתה יכול לקבל יתרון במחיר בעת רכישה.

צורות גיאומטריות בתאורה

מנורות מגמות צורות גיאומטריות

בלילה הם תורמים אור, במהלך היום הם משמשים כאלמנטים דקורטיביים מסוגננים בחדר. אלה האורות המודרניים עם עיצוב גיאומטרי, אשר ניתן למצוא בגדלים וצבעים שונים. בשילוב עם שקעים ומנורות פשוטות בצורת נורה קלאסית, האורות הללו חותכים דמות טובה, במיוחד בחדר האוכל ובסלון. הבנייה הפתוחה של האהיל יוצרת צל מרגש שמשנה לחלוטין את האווירה בחדר.

אווירה באור: מנורות זכוכית אופנתיות כרגע

מנורות מגמות מנורות זכוכית צבעוניות מנורת תליון סלון

בדומה לנורות הגיאומטריות, מנורות זכוכית חושפות גם את הנורה שבתוך האהיל. לאחר הפעלת האור נוצרים אפקטים גדולים של תאורה, במיוחד אם הזכוכית צבועה. עם שובר home24 אתה יכול לחסוך במנורות תליון נבחרות, פנסי שולחן ופנסי תקרה עשויים זכוכית. מנורות הזכוכית המודרניות מציבות מבטאים אטמוספריים בחדר ומבטיחות נוחות. אז אתה יכול להרגיש בנוח בפנים גם בעונה הקרה.