אורות תליון בעיצוב נורות מתכת בסגנון תעשייתי

במיוחד עכשיו בעונה החשוכה, אנשים רבים חסרים את השמש ואת אור היום הבהיר. למרות שאנחנו לא בהכרח תלויים באור, זה עדיין משפיע על האורגניזם והנפש. אחרון חביב, יש פתגם ישן ש”אור הוא חיים “. אז אין פלא שלרוב אנו מרגישים צלילים ותשושים בסתיו ובחורף. מצד שני, מי שחושף את עצמו להרבה אור מרגיש חיוני יותר, יכול להתמודד טוב יותר עם משימות קשות ולרוב הוא שמח יותר. הסיבה לכך היא שאור משחרר הורמוני אושר (מה שנקרא אנדורפינים) בגוף ועוזר לכבות ולהירגע מהלחץ היומיומי..

אם אין אור יום בעונה הקרה, חשוב יותר להבטיח תנאי תאורה טובים בארבעת הקירות שלכם. הדרך היעילה והזולה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שימוש מושכל במנורות ובמקורות אור אחרים. כיום, הודות למגוון רחב של אורות, ניתן להבהיר את ביתך במהירות ובקלות על מנת ליצור אווירה נינוחה ותרגיש טוב..

מאילו חלקים מורכבת מנורה??

מנורות רטרו כבל מחזיק מנורה

בהתאם לעיצוב והשימוש, מנורה, למשל מנורת תקרה, מנורת רצפה וכו ‘מורכבת מחלקים שונים. בעת רכישה, חשוב ללמוד את מרכיבי המנורה לפני כן. מנורת תקרה, למשל, מורכבת מתושבת, כבלי חיבור, גוף המנורה, האלקטרוניקה שלה וכבל להארקה. לעומת זאת, כבל זה אינו זמין ברוב מנורות הרצפה. חשוב גם להציץ ב גרסאות שונות לזרוק. הם יכולים להיות עשויים מפלסטיק או מתכת וממלאים משימה חשובה: הם מכילים את מקור האור והם מחברים אותו למעגל החשמלי. רק כך ניתן ליצור אור.

מחזיק מנורה – פלסטיק או מתכת?

מנורת רטרו מחזיק מנורת מתכת בית עתיק

ברכישת מנורה חדשה, לרוב קשה לקבל החלטה בשל מגוון האפשרויות. טווח המנורות העגולות, המרובעות, הסגלגלות והפזרניות בטווחי מחירים שונים נראה כמעט אינסופי. לכן הגיוני כקונה להתרכז בתכונות מסוימות כגון גודל, עיצוב או החומר המשמש. דוגמה נחמדה לכך היא השימוש בברונזה. המתכת הייתה בעבר חלק מהחומר הבסיסי לשקעי מנורות. פלסטיק החליף מאוחר יותר את המתכת, אך לעתים קרובות צצו בעיות. לפלסטיק יכול להיות משטח שביר, אם הוא נופל, סדקים או שבירות נוצרות. תנודות טמפרטורה גדולות יותר (למשל במרתף) יכולות להוביל לבעיות במוקדם או במאוחר.

ארד עמיד אפילו בטמפרטורות הנמוכות או הגבוהות ביותר, מזכיר תקופות קודמות ומספק כשרון רטרו נחמד. כיפוף אפשרי רק במאמץ קיצוני, המסגרת יכולה לתפקד לצמיתות. קשה להשתמש כאן בפלסטיק. אין ספק שיש לו יתרונות רבים, אך הוא אינו בר קיימא ולעתים קרובות אינו שומר על הברק שלו לאורך זמן. כבלי גומי ופלסטיק מפחיתים עוד יותר את הערך האופטי. מסיבה זו, יש להשתמש בכבלי טקסטיל בלבד עם שקעי ארד. למרות שאלו יקרים יותר לרכישה, הרכישה כדאית רק להסתכל על ההצעות הרבות. כבלי בד זמינים בכל הצבעים, הדוגמאות והאורכים.

מנורות רטרו – היצירות שלך משלמות

מחזיק מנורה רטרו מגוון זכוכית אקרילית מזכוכית

אם אתה נכנס מדי פעם לחנות חומרה או לחנות רהיטים, עליך לדאוג למחירים של קבוצות המוצרים – כולל מנורות. כאשר מסתכלים על הדגמים עולה שאלת הערך בקשר למחיר. מנורות לרוב מורכבות ממספר קטן של רכיבים ולעתים קרובות יוצרות רושם נחות למדי.

מחזיק מנורת רטרו DIY מנורת טקסטיל חוט מתכת

במיוחד בעידן DIY היום, אנשים רבים מבינים את הרעיון ליצור מנורה בעצמם. עם השקעה מועטה של ​​משאבים כספיים, מעט מיומנות טכנית ומעט יצירתיות, כל אחד יכול בקלות לעצב מנורה אישית ולהעניק לביתו משהו בטוח זה. ניתן לשלב את השקעים וכבלי הטקסטיל בצורה מושלמת בריהוט ובסביבה הקיימים כאביזרים לבית. אם אתה רוצה לקבל קצת השראה לעיצוב ולעיצוב, תוכל לעשות זאת בכל עת באחד הבלוגים הרבים או בעזרת ערוצי מדיה חברתית שונים. כך ששום דבר לא מפריע למנורה הראשונה שלך.

מנורת רטרו מנורת שולחן מתכת רגל

תמונות: pxhere.com © (CC0 0)

תמונה 3: Pixabay.com © distel2610 (CC0 1.0)