תאורה לעוד אווירה - אורות תלויים - קונוסים - ויטה

מנורות תליון לד ויטה קוניה 

כמו כמעט כל אביזר ביתי אחר, מנורה אופנתית יוצרת אווירה שאין לטעות בה בכל חדר. הוא נראה מגניב או עתידני, הוא יוצר חום ונוחות, הוא קובע מבטאים ומושך את תשומת הלב של כולם. אין כמעט גבולות לדמיון, ומי שעובד במיומנות יכול תמיד ליצור איי אור חדשים עם התאורה הנכונה. אם המנורה היא גם גולת הכותרת האופטית, היא מספיקה כמושך עיניים, כך שאין צורך באביזרים אחרים. יש מגוון אפשרויות זמינות. גופי גוף קלאסיים נצחיים לעולם לא ייצאו מהאופנה, בעוד גופי תאורת LED מודרניים הם לא רק יפים, אלא גם חסכוניים במיוחד באנרגיה. רצועות LED ומקורות אור נסתרים, לעומת זאת, גורמות לרהיטים לצוף ולרחץ חדרים בזוהר רך..

תאורה אישית לאווירה מושלמת בערב

תאורה לאווירה יותר מרפסת-שולחן אוכל-מנורה תלויה-לבן-ארוס-לואיס-פולסן

מנורת תליון ארוס מאת לואיס פולסן 

כמובן, מנורה אופנתית נראית מיומנת מאוד בכל אזור המגורים. אולי תבחר דגם בולט אחד, אולי משתמשים במספר אורות קטנים.

כמה אורות קטנים בחושך – מנורות שולחן מבית Block Design מבית Design House Stockholm

תאורה לאווירה נוספת מנורות שולחן-ambiente-Design-House-Stockholm

אורות מעוצבים עם צבע אור חם למשל עם מטריה סוחפת או מעוקלת בצורות רכות, העניקו לחדר פתק קסום והציעו את התנאים הטובים ביותר לאווירת ערב קסומה..

תכנן תאורה ושמור על פרופורציות החדר

תאורה-חמה-אור-חדר-מנורת קיר-פלוס

עם דגם מקסי, חשוב שהחדר יהיה גדול מספיק, רק אז הפרופורציות בין מנורה לחדר נכונות. תאורה עקיפה בחדרים גדולים מעורר חמימות ונוחות.

אור רך

תאורה-אווירה-חדר-לבן-תלוי-מנורת-רצפה-Alien-Next

מנורת תליון Alien של NEXT 

בשילוב עם דימר, ניתן להתאים את הבהירות בנפרד. כך שתוכל להשתמש במנורה יחידה כתאורת קריאה ועבודה ולהגדיר אותה לערב נעים על הספה. ניתן גם להגדיר חדרים גדולים היטב עם מספר אורות קטנים. בדרך זו ניתן להגדיר מבטאים בודדים בחדר. אולי אתה רוצה להאיר את אזור הישיבה בצורה ממוקדת, אולי רצוי כאן אור עדין יותר. מנורות רצפה או זגוגיות בודדים מעלים גם אור רך ועקיף בעל השפעה הרמונית מאוד.

אווירה מהאגדות בחדר 

תאורה-עיצוב-אורות-קיר-אור-חמימות-צבעים-פונטנה-ארט

מנורת קיר של FontanaArte

בחדרים גדולים בפרט, אין גבולות לדמיון עם מקורות אור מרובים, כך שניתן יהיה להגדיר את החדר שוב ושוב. לאורות מעצבים בצבע בהיר חם יש גם אפקט רומנטי מאוד בחדרים קטנים. הם מעבירים אווירה כמעט קסומה ורוחצים כל רהיט באור לא מציאותי.

אורות אופנתיים רוחצים את החדר באור חם

תאורה לאווירה יותר חדר-מנורה-רצפה-עץ-צפוני

מנורת רצפה Diva by Northern Lighting

אם, לעומת זאת, רצוי תאורה בהירה, מכיוון שאתה רוצה לעבוד או לקרוא מדי פעם, מנורות עם נורות חזקות או צינורות פלורסנט הן אידיאליות. יחד עם עיצוב אופנתי, אתה יכול להגדיר מיומנות בודדות, אפילו בחדרים קטנים, מבלי לאבד את הפונקציונליות.

פונקציונאלי ודקורטיבי

תאורה-חדר-תקרה-אור-עץ-ענפים-מואי

מנורת תליון הרקלום מבית Moooi 

מנורות מודרניות משלבות עיצוב ופונקציונליות בשילוב מיומן ולכן ניתן להשתמש בהן בנפרד בחדרים גדולים וקטנים. קשה לנצח אותם מבחינת מגוון ואפשרויות עיצוב.

מנורת תלייה בפורמט XXL

תאורה-קסם-אור-חלל-כדור-moooi

מנורת כדורי ריימונד מבית Moooi בפורמט גדול