לונה ליברטי זמינה גם כמנורה אלחוטית בדוגמת פרחים

ביריד התאורה של Euroluce השנה, In.es.artdesign תציג לא רק את “אוסף האאוט” הנוכחי שלהם, אלא גם כמה דגמים מעניינים מ”אוסף הסוללות “,” אוסף החוצה “ויצירת המופת” לונה ליברטי “. המנורות האלחוטיות, איתן ניתן להאיר כל אזור בתוך הבית או מחוצה לו, מעניינות במיוחד. ברצוננו להציג בפניכם את דגמי הטרנד הבודדים כך שתוכלו לקבל מושג טוב יותר מהם. אז זה תלוי בך אם אתה רוצה להשתמש במנורות לסלון, למטבח, לחדר שינה או לחדר אחר.

מנורות אלחוטיות מאוסף הסוללות

מנורות אלחוטיות בדגם סוללת T Moon

כפי שמראה שם האוסף, מדובר במנורות המופעלות באמצעות סוללות ללא כבלים. ניתן גם לטעון את המנורות עם הסוללה בכל עת. הדגמים מהקולקציה הזו הם התכשיטים האחרונים של חברת העיצוב ומרשימים לא רק בעיצוב המיוחד שלהם, אלא גם בכך שבזכות היעדר כבל, ניתן להזיז אותם בקלות ולהיות שימושיים בכל מקום בו אור הוא נָחוּץ. מנורות השולחן הן הקישוט המושלם לכל חדר ויוצרות אווירה רומנטית ואגדית.

מנורות אלחוטיות בצורת חצי הכדור - כפתור T בצבע בז ', ורוד וכחול

יצירת המופת של האוסף הזה היא ללא ספק “לונה טייק אוויי”. יש לו ידית פלדה וזמין בצבעים שונים. ניתן להתאים גם את עוצמת האור. דגם קטן יותר הוא “T.moon”. עם זאת, ניתן לבחור מנורה זו בגדלים שונים. מנורות אלחוטיות אחרות מקולקציה זו הן “Luce liquida”, הזמינה בשישה צבעים שונים ומעוצבת כבקבוק, ו- “Button T” בצורת חצי כדור.

מנורות שולחן מזכירות את הירח וזוהרות באור רומנטי

גם “נר” ו”קאסיו ” & פפה “הן מנורות עם סוללות שאין להן כבלים מעצבנים. שני הדגמים עשויים מחומר הדומה לגומי ואינו מתחמם, ובכל זאת מחקה את אור הנר. זה נותן לך את ההשפעה של נרות ללא סיכון של כוויות או כתמי שעווה. מבחינת העיצוב שלהם, שני דגמי המנורות הללו דומים לשאר הקולקציה, כי גם להם יש צבע ניטרלי. ההבדל נעשה על ידי הטבעות הצבעוניות הבהירות, איתן ניתן לחבוש או לתלות את המנורות ללא כבלים. אז אם אתה רוצה לתלות מנורות לתצוגה, אלה הן בדיוק הבחירה הנכונה. צבעים בהירים הם גם סימן ההיכר של דגם Cacio&פפה. השתמש באחד הדגמים הייחודיים האלה כמנורות במטבח, בסלון או כמנורות בחדר השינה.

לונה ליברטי

לונה ליברטי היא מנורה תלויה עם חוט

לונה ליברטי מזכירה ירח והיא מאוד אלגנטית ומושכת בשל הדפוסים המעוקלים והעקומים, שהיו בהשראת צמחים בעיקר. התבנית נכנסת לעצמה כאשר היא מופעלת והופכת את המנורה למשהו מיוחד מאוד. זוהי עבודתו של המעצב אוסילונם. הוא מוצע בשני גדלים. יש לך את הבחירה בין 30 ל 50 ס”מ, לפיה דגמים אלה מוצעים בצורה של מנורות ללא כבלים ועם כבלים. אז הם מתאימים הן כמנורת רצפה לרצפה והן כמנורת תקרה.

האוסף החוצה

T Moon ו- Ex.moon לשימוש פנימי וחיצוני

אם אתם מחפשים תאורה מעניינת וייחודית לאזורי חוץ, אולי תמצאו אותה באוסף אאוט. ישנן מנורות אלחוטיות וכן מנורות תלויות המעוצבות כירח וזוהרות באותה דרך מיסטית ורומנטית. הם נקראים “Luna out”, “Ex.moon” ו- “A.moon out” ויש להם משטח לא אחיד, כמו הירח. אך הדגמים זמינים גם בצורות, גדלים וצבעים אחרים, כך שניתן למצוא את הדגם המושלם לכל אזור חיצוני.

ערפל Bin F החוצה בצורת גלילים להארת הגן או המרפסת

צבעים בהירים מוצעים גם לדגם “כפתור החוצה”. מדובר בפנסי קיר בעיצוב מינימליסטי שיעניקו לכל אזור חוצות מודרני אווירה מיוחדת. המנורות והאורות “טנק 1” ו”טנק 2 “, לעומת זאת, מיועדות לכל אלה המעדיפים את הסגנון הקלאסי או הרטרו. ראוי להזכיר גם את מנורות “Bin F Nebula out” ללא כבלים. אלה מנורות רצפה שיכולות לשמש גם כשולחן או שרפרף. בדרך זו, המנורה הופכת במהירות לרהיט, שיכול להיות מעשי מאוד, במיוחד במרפסות קטנות. אז אם אתם מחפשים מנורות חוסכות מקום ומקטנות ללא כבלים, הדגם הזה עשוי להתאים בדיוק לכם.

מנורות מודרניות ומעניינות

טנק אאוט בצבעים נעימים כמו כחול, ירוק ובז 'מזכיר בקבוקים

אם עוררנו את העניין שלך, תוכל לבחון מקרוב את הדגמים המוזכרים להלן כדי לקבל מושג על הצבעים המוצעים. אם תבחר מנורות ללא כבלים או עם כבלים מ- In.es.artdesign, תקבל מבחר גדול של עיצובים, צבעים ודגמים בהם תוכל למצוא משהו לכל אזור. לא משנה אם אתה רוצה לשפר את הפנים שלך או להאיר ולקשט את הגינה, המרפסת או אזור הבריכה, שבילי הגן או המדרגות – עם הדגמים מהקולקציה הזו אתה מקבל מושכי עיניים אמיתיים שלא רק שתתגאה בהם, אלא גם איתו תהיו גם אתם יכולים באמת להירגע.

מנורות ללא כבלים לקיר כמנורות קיר עם כפתור החוצה

מנורות נטענות עם Luce Liquida מאוסף הסוללות

הגרסה האדומה של לוס ליקווידה כמנורת שולחן

כפתור מנורות ללא כבלים בצבע ורוד, ירוק וצהוב

מנורת שולחן יפה ומעשית עם בסיס וצורה כדורית

תאורה רומנטית כמו מהירח עם הדגמים החדשים בקולקציית Out

מנורות מודרניות אלחוטיות ואלחוטיות עבור פנים וחוץ מ- In.es.artdesign

לונה בחוץ לתלייה בגינה ומעל פינת הישיבה במרפסת

תנתקו את לונה ליברטי בקבוצות בגדלים שונים

לוס ליקווידה מזכיר אגרטל עתיק והוא קישוט נהדר

מנורות אלחוטיות Luce liquida בצהוב וכחול

מנורות אלחוטיות בצורות וצבעים שונים - דגמי Luce liquida

עוצב על ידי In.es.artdesign.