מנורת רצפה מסגרת מתכת פטי בלרינה אור לד led rakumba

דמותו של הבלרינה היא סמל לשילוב של עדינות וגמישות, של רוגע וכוח. בהשראת האמנות החיננית של המחול הקלאסי, סימון לאמון עיצבה מודל לבנקאות פרטית על עמלה פרטית מנורת רצפה עם אהיל מבד, מבוסס על רעיון האהיל האיקוני מהמאה ה -19 לשמלה מתפתלת ושמה “בלרינה”.

מנורת רצפה עם אהיל מבד מזכירה בלרינה עם שמלה מתנפנפת

בד אהיל בלרינה מנורת לד מנורת רקומבה שחורה

מנורת רצפה עם אהיל מבד “בלרינה” מייצג ריקוד עם פירואטים תוססים. אלמנטים חזותיים פשוטים יוצרים מראה מודרני שהמעצב השיג. קונספט המנורה המקורי היה מודרניזציה עם חוטים וחוטים. אהיל המתפתל מזוהה בקלות על ידי הצללית האלגנטית שלו. רגלי המנורה דקיקות ומוארכות עם גפיים חינניות וממוקמות באמנות.

מנורת רצפה עם אהיל מבד תגרום לך לרקוד

שמלת אהיל אהיל רצפת סאטן שחור רקומבה

מנורת הרצפה “בלרינה”, שתוכננה עבור רקומבה על ידי סימון לאמון, זמינה בשתי גרסאות – “פרימה בלרינה” ו”פטיט בלרינה “. שניהם שונים בגובה ובעיצוב שמלות הבלרינה. ניתן להשיג את פרימה בלרינה רק עם חלוק שחור ארוך יותר, ואילו את פטי בלרינה ניתן להזמין עם שמלה שחורה, אהיל אדום ומעמד לבן.

מנורת רצפה כמעט מניעה את החדר

אהיל שמלה-בלרינה-מנורת רצפה מבד מנורת רצפה

סימון לאמון הוא אחד האמנים המובילים בזירת העיצוב באוסטרליה. עבודותיה בתחום עיצוב המוצר, עיצוב הפנים והתכשיטים נעשות במהדורות מוגבלות ומוצגות לעתים קרובות כיצירות אמנות. המדהים מנורת רצפה עם אהיל מבד מסופק עם מקור אור LED עשוי פלדה, סאטן ונחושת.

 מסורת וחדשנות מתמזגים זה בזה

אהיל שמלת בלרינה סאטן שחורה rakumba מתפתל

מנורת עיצוב במראה פיסולי

ייצור שמלות בלרינה-מנורת רצפת סאטן שחורה-סימון לימון

מנורה מרהיבה פטיט בלרינה

מנורת בלרינה שמלת סאטן שחורה קטנה

שמלת הסאטן המתפתלת

leAmon סימון אוסטרליה דגם מנורת שמלות בלרינה

התמונות הן מ קורופלוט

הכנת בלרינה מ שון קלי עַל Vimeo.