מנורה תלויה מודרנית עם חלקים מעוקלים

לי מטאטא הוא מעצב Chamber, מקור אור דקורטיבי עשוי קריסטל ושיש. ה תאורה לחדרי מעצבים הוא חלק מקולקציית המורדים שלו נובו וביטוי של מודרניות עם מבטאים רטרו. שיש קאררה הוא אחד הגולות המפורסמות ביותר בעולם אשר שימש בעבודותיהם של מיכלאנג’לו, קוואנה, דונטלו, לואיג’י ברניני ופיסאנו. קאמר הוא הישג בעל רקע בעל ערך.

תאורת חדר מעצבים ותיאורה

קריסטל-ושיש-כתאורה-לחדר

ה תאורה לחדרי מעצבים משלב קריסטל ושיש קאררה. השם קאמבר הוא ביטוי לאירועים שקופים בלתי צפויים המשמשים תפאורה בחדר. חלק הגביש מוצע בצורה של עיצובים שונים של פריזמה. מקור האור מתחת לחלק השיש מציע אווירה רכה ונעימה ובזכות אורות התליון המרובים, החדר עדיין בהיר מספיק ויפה בקסם.

תאורה לחדרי מעצבים 

מנורה תלויה מודרנית עשויה משיש וקריסטל

האור מקאמבר זורח כלפי מטה והתאומים התלויים מוצעים בנפרד או בשילוב. לי מטאטא הסתמך על חומרים קלאסיים וקווים גיאומטריים ועיצב מודרני תאורה לחדרי מעצבים לכל אווירה. בעלי עניין עם תחושה של הקנס והנבחרים נהנים מתאורה מעוצבת זו ויש להם רגעים נעימים סביבם. שטיחים רכים ווילונות בגווני בז ‘פסטל משולבים בצורה מושלמת עם מנורת תליון זו. בין אם אתם עוסקים בעיצוב הדירה שלכם במגע רטרו, במבטאים מינימליסטיים או בקו האינדיבידואלי שלכם, קאמר תשלים כל חדר אסתטית ואמנותית..

צורות שונות-תאורה-חדר-עשויה שיש-וקריסטל

מנסרה מעוגלת עם מבטאים רטרו