מנורות שולחן מעוצבות YEONGWOO KIM נשפך כוס תה

אם יש לך את זה יוצא דופן מנורות שולחן מעוצבות היית מיד רואה את היצירתיות בו. הם הופכים אובייקטים פונקציונליים להישגים מדהימים.

 מנורות שולחן מעוצבות – Nuke של Veneridesign

מנורות שולחן מעוצבות מעוצבות בהשראת veneridesign

מנורות שולחן מעוצבות מנורות אטום פיצוץ אטום ענן פטריות ענן

פיצוץ גרעיני יוצר ענן פטריות בעל צורה יפה אך קטלנית. בעל צורה זו לוקה ונרי השראה לעיצוב מנורת שולחן ייחודית. זה יהיה עיטור מעניין, מעורר מחשבה וקצת מפחיד בכל חדר. מנורה זו נוצרת באמצעות סימולציות דינמיות נוזליות אמיתיות המנסות ללכוד את צורת הענן האמיתית בצורה המדויקת ביותר האפשרית.

 מנורות שולחן מעוצבות בעיצוב יוצא דופן

מנורות שולחן מעוצבות ששופכות אור

זוהי יצירת מעצבים מדהימה שתוכננה על ידי יאונגווו קים ו “אור שופך” (אור זורם) התקשר. העיצוב בהשראת כוס תה שנשפך. זה אולי יישמע מוזר, אבל המנורה מאירה בעזרת שקית תה סגולה.

ג’בס מאת ג’ייק פיפס

כובע באולר מעוצב של שולחן ג'ייק פיפס

כובע ג'ייק פיפס מעצב שולחן כובע מלון ג'ונז

כובע בפני ג’ייק פיפס למנורות השולחן המצחיקות האלה, ג’בס שקוראים לו. בסיס מינימלי תומך במלון הקלאסי. זה אפילו מתכוונן על ידי שליטה על כיוון האור בעזרת הכובע. מגניב לא? אבל הם גם די מסוגננים, והעיצוב הפשוט שלהם הופך אותם לאטרקטיביים לחללים מודרניים.

מנורת פרספקס של Chrysalide

מנורות שולחן מעוצבות chrysalide 2D צללית פרספקס לד

מנורות שולחן מעוצבות פרספקס כריסאליד

בתקופה שבה הטכנולוגיה הופכת תלת מימדית, Chrysalide עוקבים אחר הסגנון שלהם עם אלה יוצאי דופן מנורות שולחן מעוצבות עשוי מפרספקס. מנורות שולחן מודרניות דו-ממדיות אלה מאת עמנואל ז’קט נראות כמו צלליות חתוכות המשתמשות בלדים חסכוניים באנרגיה..

המעצב הקוריאני פארק וו סונג

אהיל שולחן מעוצב parkwoosung מעוצב

תן לעצמך להיות מואר בעיצוב חדשני. מנורות שולחן מודרניות ומודולריות אלה מ מעצב קוריאני פארק וו סונג הם מסוגננים כפי שהם פונקציונליים. האהילים הניתנים להתאמה אישית מעוצבים לפי עקומות קוריאניות מסורתיות ורעיון הערימות. ניתן להשיג את הטבעות במגוון צבעים ושילובים.

עוצב על ידי מרקו אגנולי

מנורות שולחן מעוצבות מסגרת כדורי זכוכית מרקו אגנולי

אנחנו אוהבים את מנורת השולחן הזו של המעצב האיטלקי מרקו אגנולי … שבע נורות שקופות במרכז שתים עשרה כדורי זכוכית איטלקית מנופחים ביד באותו גודל. כולם מאוזנים על מסגרת כרום, ויוצרים עיצוב עכשווי מלוטש. מנורות שולחן מעוצבות אלה מביאות טוהר והרמוניה לכל חדר מודרני.

צל של רוג’יו

מנורות שולחן מעוצבות משולבות מנורת מראה ruggiu

רוג’יו טוען ששום חדר אישה לא צריך להיות ללא צל – מנורת מראה האיפור המסוגננת. הוא מעוצב כמנורה, המראה בצד אחד ולבן הנוצץ בצד השני. זהו יצירה שימושית ומסוגננת המסתירה מספר פונקציות בפני עצמה.

שילוב של מנורת מראה צל ruggiu

מנורות שולחן מעוצבות בצל מנורת מראה איפור ruggiu