תליון מנורות מעצב Willowlamp דרום אפריקה

ה אורות מעצבים מסדרת Faraway Tree מאת Willowlamp עוצבו בהשראת עץ ה Faraway הקסום והם בין חפצי האמנות יוצאי הדופן ביותר של היצרן הדרום אפריקאי. ללא ספק, הנברשות הללו מפוארות וזוהרות. תן לעצמך להיות מוקסם מהם.

אורות מעצבים לאווירה מסתורית

נברשת ערבה מנורה עיצוב-רחוק עץ נירוסטה

החברה מדרום אפריקה שמחה בצדק על הצלחתה הגדולה עם הלקוחות. עיצוב עץ הנברשים של נברשות יכול ללא ספק להיקרא יצירת מופת ייחודית. חדשנות ומקוריות הולכות יד ביד. ה אורות מעצבים בעלי מעין מראה עתידני קסום. הם הפרט האמנותי שצריך ריהוט של חדר מודרני ויוקרתי.

אורות מעצבים מעניקים לעיצוב הפנים נופך עתידני

רעיונות לעיצוב נברשת תאורת ערבה יוקרתית

הפרויקט עבור אורות מעצבים הוכר מספר פעמים בזכות מקוריותו. פסלים יוצאי דופן או נברשות יוקרה – אלה הדהימו כל כך הרבה מעצבים מכל רחבי העולם.

נברשת בעלת מראה יוצא דופן

Faraway Tree Designer Luster כרום מלוטש נירוסטה

הנברשות מסדרת Faraway Tree זמינות בגדלים שונים. מספר הענפים כביכול משתנה בין 4.8 ל -12. משקל הגוף הקל תלוי כמובן בגודל – בין 28 ק”ג ל -75 ק”ג. ה אורות מעצבים עשויים מחומרים איכותיים בלבד – הבנייה נושאת העומסים שלהם עשויה נירוסטה וכרום מלוטש. בנוסף, הם לא רק פרקטיים, אלא גם ידידותיים לסביבה וחוסכים באנרגיה – העיצובים המעולים זמינים רק עם נורות הלוגן.

עץ רחוק – השראה מעוצבת לנברשות

שרשראות כדורי נברשת מעוצבות בעיצוב כתום-אקסטרווגנטי

עץ הרחוק המוצק והמפואר של ערפל מנורה הוא מבטא מפואר וקסום לאולמות, מבואות, אולמות אירועים, מסעדות, בתי מלון. אורות המעצבים מהווים גם הם השלמה מושלמת לחללי פנים מסורתיים. אלה יתאמו גם עם עיצוב פנים עכשווי.

רעיונות לעיצוב נברשת – עץ רחוק

רעיונות חדשניים לעיצוב נברשת

נברשות יוקרתיות לריהוט אופנתי

תאורה נורות הלוגן עיצוב אורות תליון

עץ רחוק של חברת Willowlamp – תאורה בלעדית

תאורת עיצוב נברשת עץ נרחבת לעץ

עיצוב נברשת מאת Willowlamp – Plan

מעצב נברשת-רעיון קונספט מודרני

אורות מעוצבים מבית Willowlamp 

רעיונות לציור מנורות עיצוב ערבה

ציור עץ רחוק

נרות ציור מידות עיצוב נורה ערבה