עיצוב נברשת של פרח החיים

התאורה הנכונה חשובה מאוד לאווירה אטמוספרית. זוהר, חדשני, מרהיב – שלוש המילים הללו מתארות בצורה הטובה ביותר את העיצוב המדהים והתקנות האור החדשניות של Willowlamp. החברה מוכוונת הלקוחות מציעה פתרונות יצירתיים ו רעיונות לתאורה, אשר ניתן להתאים אישית על פי צרכיהם ורצונותיהם של הלקוחות.

רעיונות לתאורה – הן לבית והן למרחבים ציבוריים

עיצוב נברשת זכוכית עץ FarawayTree

אם אתה רוצה פנים מסוגנן ואלגנטי, אתה צריך לחשוב על משהו יותר מעיצוב רהיטים. הנברשות המהממות מ- Willowlamp מביאות את הגימור האלגנטי ביותר לעיצוב הפנים. גם מרחבים ציבוריים זקוקים ליותר מסתם אור. הם דורשים יצירתיות רעיונות לתאורה, שמעוררים השראה ולעתים קרובות צריכים להעביר מסר. זה בדיוק מה שאפשר עם הנברשות Willowlamp.

עיצוב אישי עם רעיונות תאורה מ- Willowlamp

נברשת שרשרת כדורים אלגנטית Willowlamp דרום אפריקה

עם אלגנטי ויחד עם זאת יעיל רעיונות לתאורה לכל חלל, עיצובים חדשניים אלה מגבירים את הרווחה. נברשות בארוקס עשויות נחושת וכסף, נברשות קריסטל או נברשות שרשרת כדורים עם מסגרות פלדה מקשטות מסעדות מפורסמות, מבואות מלובי ולובי. הם מציעים את האפשרות להכין מרחבים ציבוריים לעתיד ובמקביל ליצור חדרים נוחים וביתית שאנשים נהנים לבקר בהם.

עיצוב נברשת ייחודי

תאורת מבואה במלון נברשת עיצוב חדשנית במסגרת

בזכות הבהירות והמקוריות שלך, הם כן רעיונות לתאורה מ ערפל מנורה מאוד פופולרי. כל נברשת היא מושא יצירתי לאמנות. יתרון גדול נוסף הוא שאתה יכול לשלוט על התאורה מרחוק.

גופי אור מרשימים

רעיונות יצירתיים לתאורה-מנורה ערבה

עיצוב נברשת הזכוכית היפה מבוסס על עץ Faraway הקסום – אלגנטיות טהורה. הוא מורכב משני ענפים חופפים והוא מואר על ידי 13 מנורות הלוגן G4. פרח החיים הוא עדיין נברשת גחמנית המביאה אלגנטיות טהורה לאווירה. הרשה לעצמך להיות מוקסם מהרעיונות לתאורה.

ערפלמפ מציג את “פרח החיים”

מלון פרח נברשת תאורת חיים במצרים

תאורת תקרה אלגנטית

Willowlamp רעיונות תאורה נברשת קריסטל

אורות מעצבים מעניינים

אורות פרשנות קן ציפור בעיצוב תרמילים

רעיונות לתאורה יפה – נברשות

רעיונות למבואה במסעדה נברשת יפה

נברשת שרשרת כדורים במראה זהב

נברשת מצופה זהב מצופה זהב עיצוב מותאם אישית

קישוט אלגנטי לחללים ציבוריים

תליון תליון שרשרת כסף

עיצוב נברשת עתידנית

פנסי תליון הרכב פנסים עיצוב תאורה ורטיקאל

גוף אור אליפטי – תאורה מודרנית

תאורת נברשת אליפטית